۱۴۰۳/۰۵/۰۳

واحدهای کوچک متراژ مناسب بازار مسکن کشور نیست

برای حضور پیمان کاران چینی در ایران نیازمند نظرات کارشناسی‌ شده است و واحدهای مسکونی کوچک متراژ مانع توسعه قانون جوانی جمعیت خواهد بود.
واحدهای کوچک متراژ مناسب بازار مسکن کشور نیست

به گزارش اخبار ساخته ها؛ پژمان جوزی رئیس هیأت مدیره انجمن صنعت ساختمان امروز در نشست خبری با تاکید براینکه حضور پیمانکاران خارجی در کشور نیازمند نظرات کارشناسی شده است، گفت: صنعت ساختمان و هیأت مؤسس قطعاً در خصوص ورود تکنولوژی و سرمایه خارجی به کشور موافق هستیم اما در خصوص حضور پیمانکاران خارجی در کشور نیازمند نظرات کارشناسی شده است.

جوزی در ادامه تاکید کرد: در اخبارها ماه‌های گذشته خبری مبنی بر ساخت واحدهای ۲۰ الی ۳۵ متری پخش شده، اما قطعاً چنین متراژ با توجه به شعار جوانی جمعیت تطابق نخواهد داشت.

وی گفت: ساخت و عرضه این واحدهای مسکونی در بازار مسکن موجب می‌شود تا خانوار علاقه‌ای به توسعه افراد خانواده نداشته باشد و سیاست ما قطعاً چنین متراژی نخواهد بود.

رئیس انجمن صنعت ساختمان افزود: معتقدم باید کار به سازندگان بزرگ سپرده شود. به صورت رایگان می‌توانیم بهترین مشاور دولت و وزارت راه و شهرسازی در ساخت مسکن، واردات فناوری‌های نوین، ایمن سازی و ارزان سازی باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید