۱۴۰۲/۱۲/۰۴

قیمت آپارتمان های سعادت آباد

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های سعادت‌آباد تهران خواهیم‌ پرداخت.
قیمت آپارتمان های سعادت آباد

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محله سعادت‌آباد یکی از پرطرفدارترین محله‌های شمال غربی پایتخت محسوب می‌شود. این محله در ارتفاعات شمال شهر تهران واقع شده است و به همین دلیل آب و هوای سعادت‌آباد خنک و تمیز است. امروزه این محله به دلیل آب و هوای مطبوع و مناسب از اقبال عمومی برخوردار است. به طوری که شاهد گسترش ساخت و ساز آپارتمان‌های بلند و مدرن هستیم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در این محله را دارید، میتوانید واحد آپارتمانی ۱۲ ساله با متراژ ۱۲۸ متر و ۳ اتاق خواب را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محدوده با متراژ ۱۰۶ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته است در روز های گذشته معادل ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر توانایی پرداخت مبلغی معادل ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را دارید میتوانید آپارتمانی ۱۷ ساله با زیربنای ۱۸۰ متر و ۳ اتاق خواب را جهت سکونت و یا سرمایه‌گذاری خریداری کنید.

همچنین اگر به خانه های نوساز جهت سکونت علاقه دارید، میتوانید واحد آپارتمانی ۱۵۵ متری با ۳ اتاق خواب را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۴۸ میلیارد تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در همین منطقه با متراژ ۵۶ متر و ۱ اتاق خواب درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته است در روز های گذشته معادل ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمان دیگری با متراژ ۸۷ متر و ۲ اتاق خواب با سنی حدود ۱۶ سال را میتوانید با بودجه‌ای بالغ‌بر ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحد آپارتمان ۱۷ ساله دیگری در همین منطقه با متراژ ۱۲۰ متر و ۳ اتاق خواب به سرمایه‌ای معادل ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

قیمت آپارتمانهای سعادت آباد
توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید