۱۴۰۳/۰۴/۳۰

ساخت ۲۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در استان سمنان

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان، شرق استان و شهر جدید ایوانکی ۲۱ هزار واحد مسکونی در حال ساخت قرار دارد.
ساخت ۲۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در استان سمنان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ سید محمد حسینی طباطبایی مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان در حاشیه هفتاد و دومین جلسه شورای مسکن استان با اشاره به ساخت ۲۱ هزار واحد مسکونی در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان، شرق استان و شهر جدید ایوانکی گفت: در حال حاضر مهم‌ترین اولویت استان در موضوع نهضت ملی مسکن، تامین خدمات زیربنایی و روبنایی به منظور ایجاد مطلوبیت در محل سایت‌های نهضت ملی مسکن است.

حسینی طباطبایی ادامه داد: در ۱۶ سایت نهضت ملی مسکن که آماده‌سازی آن توسط شهرداری‌ها در حال اجرا است، موضوع خدمات روبنایی (ساخت مسجد، مدرسه و واحدهای تجاری) پیگیری و با اداره کل نوسازی مدارس استان جهت ساخت مدرسه توافق صورت گرفته است.   

رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان با بیان اینکه برخی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن آماده بهره برداری است، تصریح کرد: به تازگی سهم یک‌سوم وزارت راه و شهرسازی به اداره کل راه و شهرسازی استان جهت تامین خدمات زیربنایی پرداخت شد و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان (آب و فاضلاب، شرکت توزیع برق و برق منطقه‌ای) خدمت‌رسانی مناسبی در موضوع خدمات زیربنایی به متقاضیان نهضت ملی مسکن استان در سایت‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: وزارت راه و شهرسازی

 

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید