۱۴۰۳/۰۴/۰۴

رهن کامل خانه در شمال تهران چند میلیارد؟ + جدول

در گزارش زیر به بررسی قیمت رهن و اجاره خانه در شمال شهر تهران می‌پردازیم.
رهن کامل خانه در شمال تهران چند میلیارد؟ + جدول

به گزارش اخبار ساخته ها؛ مناطق شمال تهران از بهترین جاهایی که است که هر شخصی می‌تواند برای زندگی انتخاب کند؛ اما هزینه بالای مسکن باعث شده که تنها افراد ثروتمند توانایی سکونت در این مناطق را داشته باشند. اگر شما هم مایل هستید بدانید رهن و اجاره یک واحد مسکونی در مناطق لوکس‌نشین پایتخت چقدر هزینه دارد در ادامه با ما همراه باشید.

یک آپارتمان ۱۶۵متری، دوبلکس و 3 خوابه در سعادت آباد تهران با سه میلیارد و 800 میلیون تومان قابل رهن است. این آپارتمان حدود 3 سال سن دارد. برای اجاره آن نیز باید 2 میلیارد تومان پول پیش داشته و ماهانه ۵۴ میلیون تومان کرایه بپردازید. یک واحد ۱۰۷ متری با سنی حدود ۱۳ سال، ۲ خوابه در سعادت‌آباد، با یک میلیارد و 400 میلیون تومان رهن داده می‌شود.

اگر قصد سکونت در یک خانه با متراژ کمتر از 100 متر را دارید، می‌توانید یک آپارتمان ۷۵ متری در فرمانیه غربی را با یک میلیارد و 600 میلیون تومان رهن کنید. این خانه ساخت سال 1397 و شامل 2 اتاق خواب است.

با هزینه‌ای حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانید یک آپارتمان ۹۳ متری در محله قبای تهران رهن کنید. این بنا 4 سال سن دارد و 2 خوابه است.

برای رهن یک خانه ۱۹۰ متری، 3 خوابه و 13 سال ساخت در دروس باید ۳ میلیارد تومان پول داشته باشید.

اگر به دنبال یک خانه کوچک‌تر هستید، می‌توانید در سعادت‌آباد یک واحد 60 متری، یک خوابه با سنی حدود 4 سال را با یک میلیارد تومان رهن کامل کنید.

یک خانه ۱۱۵متری در اختیاریه با 2 اتاق خواب و 4 سال سن، یک میلیارد و 500 میلیون تومان رهن داده می‌شود.

رهن یک آپارتمان ۱۹۰ متریِ 2 ساله با ۳ اتاق خواب در نیاوران، به سرمایه‌ای حدود 7 میلیارد و 800 میلیون تومان نیاز دارد.

برای اطلاع دقیق‌تر از دیگر قیمت‌ها و مشخصات آپارتمان‌ها جدول زیر را بخوانید؛

 رهن کامل خانه در شمال تهران چند میلیارد؟

 انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

 

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید