۱۴۰۲/۱۲/۰۷

نوسازی ۵۵ هزار و ۷۱ واحد مسکونی در بافت های فرسوده

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا به امروز ۵۵ هزار و ۷۱ واحد نوسازی مسکن در بافت های فرسوده شهری به بهره برداری می‌رسد.
نوسازی ۵۵ هزار و ۷۱ واحد مسکونی در بافت های فرسوده

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، گفت: همزمان با سفر هیأت دولت به استان زنجان طرح کلید به کلید با واگذاری ۴ واحد مسکونی به ۴ خانوار ساکن در محله سکونت گاه غیررسمی پرخطر کوی فلسطین زنجان، اجرایی و آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ادامه داد: با اهتمام مجدانه اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در دولت سیزدهم و تحقق وعده دور اول سفرهای استانی به استان زنجان به ساکنین کوی فلسطین از محلات سکونتگاهی پر خطر زنجان، طرح کلید به کلید ویژه نوسازی بافت‌های فرسوده شهری (موضوع بند ث قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کشور) فردا ۱۶ دی با حضور رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی با تحویل واحدهای نوساز به ۴ خانواده آغاز و اجرایی می‌شود.

به گفته این مقام مسئول، با احتساب بهره‌برداری از ۷۷۰ واحد نوسازی مسکن در استان زنجان از ابتدای دولت سیزدهم تا به امروز ۵۵۰۷۱ واحد نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده شهری در قالب دهمین سلسله آئین افتتاح گروهی به بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون بیش از ۲۰۳ هزار واحد در دست نوسازی بوده که بیش از ۱۸۲ هزار از آن در این دولت شروع شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید