۱۴۰۳/۰۳/۰۶

قیمت اجاره خانه در تهرانپارس چند؟ + جدول

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در محله‌های مختلف تهران می‌پردازیم.
قیمت اجاره خانه در تهرانپارس چند؟ + جدول

به گزارش اخبار ساخته ها؛ تهرانپارس محله‌ای قدیمی در شرق تهران است که در منطقه ۴ و ۸ شهرداری قرار دارد. این محله به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود که از هر قشر درآمدی در این محله سکونت دارند.

تهرانپارس دسترسی مناسبی به حمل‌ونقل عمومی دارد و از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار است. اگر قصد اجاره خانه در این محله را دارید با ما همراه باشید تا قیمت اجاره‌ها را بررسی کنیم.

برای رهن کامل یک واحد آپارتمان ۷۰ متری و دو خواب در محله جوادیه تهرانپارس که ۳ سال سن دارد به ودیعه‌ای ۶۰۰ میلیون تومانی نیاز دارید. همچنین برای رهن کامل یک واحد ۴۵ متری در همین محله با سن بنای ۱۸ سال باید ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه داشته باشید.

واحد آپارتمانی با زیربنای ۹۲ متر و دو اتاق خواب که سال ساخت آن ۱۴۰۱ است، با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومانی و کرایه ماهیانه چهار میلیون تومان قابل اجاره است.

با یک میلیارد تومان ودیعه می‌توانید یک آپارتمان نوساز دو خوابه در محله تهرانپارس شرقی اجاره کنید. کرایه ماهیانه این واحد یک میلیون تومان است. همچنین برای اجاره آپارتمان نوساز دیگری در این محله به ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۱۲ میلیون تومان اجاره ماهیانه نیاز دارید. این واحد ۸۰ متری است و دو اتاق خواب دارد.

اگر ودیعه‌ای حدود ۴۰۰ میلیون تومان دارید می‌توانید یک واحد آپارتمان ۶۰ متری را که ۸ سال سن و یک اتاق خواب دارد اجاره کنید. کرایه ماهیانه این واحد دو میلیون تومان است.

قیمت اجاره‌خانه‌های دیگر را با جزییات دقیق را در جدول زیر بخوانید؛

قیمت اجاره خانه در تهرانپارس

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود. 

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید