۱۴۰۲/۰۹/۲۰

فهرست ۱۰۰ ابر بدهکار مالیاتی روی میز کمیسیون اصل ۹۰

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: پرونده ۱۰۰ شخصیت حقوقی و حقیقی که بیشترین معوقات مالیاتی را دارند در اختیار کمیسیون قرار گرفته است.
فهرست ۱۰۰ ابر بدهکار مالیاتی روی میز کمیسیون اصل ۹۰

به گزارش اخبار ساخته ها؛ نصراله پژمان فر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص جلسه امروز کمیسیون به منظور بررسی پرونده ابر بدهکاران مالیاتی و راهکار‌های وصول درامد‌های مالیاتی پیش بینی شده در کشور، گفت: جلسه با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی و مقامات ارشد سازمان امور مالیاتی و همچنین سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد و ما برنامه‌ای از سازمان امور مالیاتی برای وصول معوقات مالیاتی خواستیم.

وی افزود: پیشتر ما فهرستی شامل صد نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی که بیشترین معوقات مالیاتی را دارند، دریافت کرده و رقم آن را در اختیار داریم که از وزیر اقتصاد چگونگی وصول این معوقات را پیگیری کردیم. همچنین تأکید شد که وزارت اقتصاد به گونه‌ای برنامه ریزی کند که معوقات بانکی و فرار مالیاتی دیگر افزایش نیابد.
 
پژمانفر تصریح کرد: مقرر شد وزارت امور اقتصاد به صورت استانی گزارشی مدونی از بیشترین بدهکاران مالیاتی را به کمیسیون تقدیم کرده و به صورت دقیق مشخص کند که چه میزان از این بدهی‌ها قابل وصول است و با همکاری کمیسیون مبالغی به بیت المال بازگردد.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید