۱۴۰۳/۰۵/۰۲

بازار اجاره آپارتمان های قدیمی+ جدول

بررسی فایل های اجاره نشان می دهد پیشنهاد قیمتی خانه های قدیمی کم تر از نرخ میانگین منطقه است .
بازار اجاره آپارتمان های قدیمی+ جدول

به گزارش اخبار ساخته ها؛ بررسی بازار رهن و اجاره در پایتخت نشان می‌دهد که هم‌اکنون فرصت مناسبی برای مستاجرانی است که قدمت بنا برای آنها در اولویت نیست. مشاهدات ما نشان می‌دهد که هم‌اکنون در بازار  ملک واحدهای بسیاری با قدمت بالای 20 الی 30 به جهت اجاره وجود دارد.

 اجاره بهای اکثریت این واحدها با قیمتی پایین‌تر از میانگین منطقه و یا در محدوده میانگین ملک‌های مشابه منطقه ارائه شده است و تعداد اندکی فایل اجاره‌بهای با قیمتی بالاتر از میانگین منطقه وجود دارد. همچنین بنا به مشاهدات اکوایران، اغلب این بناها در موقعیت‌های مکانی همچون شرق، شمال شرق و مرکز تهران قرار دارند.

در محله نارمک، رهن کامل آپارتمانی با 68 مترمربع زیربنا و 30 سال عمربنا، 550 میلیون تومان است، در محله جردن نیز،  برای رهن کامل واحدی 165 متری  30 سال ساخت و دارای امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری، 2 میلیارد و 500 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در محله تهرانپارس، برای رهن آپارتمانی 50 متری و 22 سال ساخت، 90 میلیون تومان و برای اجاره آن، 4 میلیون و 5010 هزار تومان تعیین شده است.

همچنین در ستارخان، واحدی 146 متری و 22 سال ساخت، با رهنی 500 میلیون تومانی و اجاره‌ای 15 میلیون تومانی و در بلوار مرزداران برای واحدی 180 متری و 20 سال ساخت، 700 میلیون تومان رهن و 20 میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

 قیمت مسکن

انتهای پیام/

منبع خبر: تجارت نیوز

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید