۱۴۰۲/۰۷/۰۲

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری گلدشت

ظرفیت‌های تاریخی و طبیعی گلدشت برای سرمایه‌گذاری مغفول مانده است.
ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری گلدشت

به گزارش اخبار ساخته‌ها، محمدمهدی فردوسی شهردار گلدشت، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهر گلدشت دارای فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری است، اظهار داشت: این شهر با سه هزار و ۵۰۰ هکتار مساحت و بیش از سه هزار هکتار باغات مختلف و متنوع دارای ظرفیت‌های بالای سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه بزرگ میدان میوه و تره‌بار گلدشت افزود: تولید محصولات متنوع کشاورزی و گردشگری مبتنی بر این حوزه و استفاده از باغات گسترده شهر ظرفیت خوبی برای گردشگری فراهم آورده است.

شهردار گلدشت خاطرنشان کرد: فرصت‌های مختلفی در حوزه گردشگری در شهر گلدشت وجود دارد، قلعه تاریخی قلعه سفید که متعلق به عهد صفویه و قلعه‌ای کم‌نظیر است، از ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری و تبدیل شدن به یک بوم‌گردی برند و مطرح برخوردار است.

وی مجموعه گردشگری پارک کوهستانی با مساحت ۲۵ هکتار را یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر گلدشت عنوان کرد و گفت: این پارک کوهستانی که با استقبال گردشگران مواجه است، ظرفیت خوبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های تفریحی، ورزشی و ایجاد رستوران‌ها دارد.

فردوسی این شهر را دارای ظرفیت ویژه برای سرمایه در حوزه‌های مختلف گردشگری دانست و تصریح کرد: احداث شهرک‌های گردشگری یکی از فرصت‌های ویژه برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری گلدشت است که سرمایه‌گذاران می‌توانند استفاده خوبی از آن ببرند.

وی با تأکید بر حمایت ویژه شهرداری گلدشت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری اظهار داشت: شهرداری‌ها براساس آیین‌نامه‌ای که به عنوان آیین‌نامه هیأت عالی سرمایه‌گذاری دارند، می‌توانند شرایط مناسبی برای سرمایه‌گذاران فراهم کنند. در همین راستا شهرداری گلدشت فرش قرمز خود را برای سرمایه‌گذاران پهن کرده است.

شهردار گلدشت خاطرنشان کرد: تسهیلات مختلف و متعددی برای حمایت از سرمایه‌گذاران در شهرداری گلدشت در نظر گرفته‌ایم؛ صدور پروانه‌های ساختمانی و مجوزات قانونی و طولانی‌تر شدن زمان بهره‌برداری از سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران بخشی از تسهیلاتی است که در این راستا در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری مهر نقل از سایت خبربان

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
به نظر شما کدام یک از حیطه های شغلی زیر در بین مهندسین عمران محبوبیت بیشتری دارد؟