۱۴۰۳/۰۵/۰۲

اجاره واحد های مسکونی در قالب تجاری

بررسی ها نشان می دهد که در برخی از مناطق خانه های مسکونی دو منظوره استفاده می شود هم شرکت است و هم واحد مسکونی.
اجاره واحد های مسکونی در قالب تجاری

به گزارش اخبار ساخته ها؛ بررسی‌های میدانی در مناطق غربی تهران خانه‌های مسکونی دو منظوره استفاده می‌شود؛ خرید خانه در مناطق غربی همانند دیگر مناطق افزایش چشمگیر داشته است و مردم رو به خرید خانه‌های قدیمی رو آورده اند.

افزایش قیمت‌ها در فصل نقل و انتقالات

یکی از مشاوران املاک در شهران به مهر گفت: خرید خانه در این محدوده کم شده است و فروشنده وجود ندارد. کسانی که می‌فروشند هم خانه‌های با سن ۱۵ سال است که به امید خرید خانه نو می‌فروشند.

وی ادامه داد: هم اکنون خانه در این منطقه متری ۹۰ میلیون تومان است.

وی در ادامه در خصوص وضعیت مستأجران این محدوده گفت: اجاره بها در این محدوده از رهن ۲۰۰ میلیون تومان آغاز می‌شود و ماهیانه حدود ۱۰ میلیون تومان پرداخت شود اما در فصل نقل وا نتقالات شاید قیمت‌ها افزایش پیدا کند.

اجاره واحد مسکونی به عنوان شرکت

یکی دیگر از مشاوران املاک به مهر گفت: خرید خانه در رکود است و شاید این امر باعث شود تا برخی از مشاورین املاکی تعطیل کنند چرا که بدون معامله مشاور املاک درآمدی ندارد.

وی در ادامه در خصوص وضعیت اجاره بها گفت: در فصل نقل انتقالات اجاره بها افزایش پیدا خواهد کرد و در همین امروزه نیز مستأجران خانه‌ها را به عنوان شرکت و خانه اجاره می‌کنند که این مسئله موجب شده است تا همسایگانی که واحدهای مسکونی دارند این آپارتمان‌ها با مشکل مواجه شوند که به تبع به دلیل این معضل قیمت این واحدهای مسکونی کاهش خواهد یافت.

قیمت آپارتمان

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید