۱۴۰۳/۰۳/۲۸

آپارتمان های شهرک‌ غرب تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های شهرک‌غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.
آپارتمان های شهرک‌ غرب تهران چند؟

به گزارش اخبار ساخته ها؛ شهرک‌غرب یکی از محله‌های مرفه‌ نشین شمال‌غرب شهر تهران است که در منطقه ۲ شهرسازی تهران قرار گرفته‌است. این منطقه به دلیل داشتن شهرسازی مدرن، خیابان‌کشی‌های پهن و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب‌وهوای پاک، امکانات رفاهی و درمانی، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های بزرگراه‌های شهر، به یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران بدل شده‌است. در این گزارش به بررسی واحد های شهرک‌غرب تهران خواهیم پرداخت.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در محدوده شهرک‌غرب را دارید، میتوانید آپارتمانی ۳ خوابه با زیربنایی حدود ۱۵۳ متر درحالی که ۲۲ سال از ساخت آن میگذرد را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین واحد آپارتمان دیگری در همین محدوده با متراژ ۱۹۲ متر و سنی حدود ۳۰ سال درحالی که ۳ اتاق خواب دارد را نیز به قیمت ۳۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر به دنبال آپارتمانی با ارزانتر در این محدوده هستید میتوانید واحدی ۶۰ متری با ۱ اتاق خواب را با توجه به اینکه ۶ سال از ساخت این واحد میگذرد را با قیمت ۸ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد با زیربنایی معادل ۱۴۳ متر و ۳ اتاق خواب در محدوده شهرک‌غرب در روز های گذشته معادل ۲۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محدوده شهرک‌غرب را دارید، میتوانید آپارتمانی ۷ ساله با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین واحد آپارتمان ۷ ساله دیگری در همین محدوده با متراژ ۱۰۶ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمان دیگری با متراژ ۱۹۰ متر دزحالی که ۲۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب نیز داشته باشد، در روز های گذشته با قیمتی بالغ‌بر ۲۸ میلیارد تومان معامله شده است.

قیمت مسکن در شهرک غرب

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید