۱۴۰۳/۰۴/۳۰

مرمت اقامتگاه بومگردی مجدی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: به منظور اقامت گردشگران و دیدن جاذبه‌های گردشگری دزفول عمارت مجدی را با همکاری بخش خصوصی شروع به مرمت کرده‌ایم و در آینده نزدیک تبدیل به یکی از زیباترین اقامتگاه‌های بومگردی استان خواهد شد.
مرمت اقامتگاه بومگردی مجدی

به گزارش اخبار ساخته ها؛ عباس چراغ‌چشم، مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: با توجه به اینکه این بنای تاریخی در محور اصلی تردد گردشگران قرار دارد در جذب گردشگر بسیار موثر خواهد بود.

او با اشاره به اینکه وجود جاذبه‌های مختلف طبیعی از جمله دلایل مهم استقبال گردشگران از اقامتگاه‌های بومگردی شهرستان دزفول است تاکید کرد: توسعه اقامتگاه‌های بومگردی شهرستان دزفول می‌تواند در توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال موثر باشد.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول تصریح کرد: بودجه، امکانات و اعتبارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جوابگوی تسریع در امر مرمت بناهای تاریخی نیست.

چراغ‌چشم معتقد است: با اجرای درست سیاست‌گذاری بناهای تاریخی به منظور احیا و بهره‌برداری از آنها علاوه بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی می‌توانیم شاهد رونق اقتصادی منطقه نیز باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید