۱۴۰۳/۰۴/۳۰

تسهیلات طرح "تابش" بانک مسکن تا سقف ۲ میلیارد ریال افزایش یافت

بانک مسکن به مشتریانی که در طرح تابش این بانک سپرده ‌گذاری کنند تا سقف ۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می‌کند.
تسهیلات طرح "تابش" بانک مسکن تا سقف ۲ میلیارد ریال افزایش یافت

به گزارش اخبار ساخته ها از وزارت راه و شهرسازی، طرح تابش از جمله طرح های خاص تسهیلاتی بانک مسکن است که برای نخستین بار در سال گذشته با هدف رفع نیازهای اساسی مشتریان ارائه شد تا آنان بتوانند با سپرده گذاری در این طرح و بعد از گذشت دست‌کم ۶ ماه، از تسهیلات این طرح تا سقف مشخص استفاده کنند.

در طرح تابش که با حداقل مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح می شود، مشتریان پس از گذشت ۶ ماه از زمان سپرده گذاری به میزان مبلغ سپرده خود یا در صورت تمایل و پس از گذشت سه ماه از زمان سپرده گذاری، به میزان نیمی از مبلغ سپرده خود تسهیلات این طرح را تا سقف مشخص دریافت می کنند.

مدت بازپرداخت این تسهیلات در صورت استفاده در بخش مسکن حداکثر پنج سال و با نرخ سود ۱۹ درصد و در صورت استفاده در بخش‌های دیگر، حداکثر سه سال و با نرخ سود ۱۸ درصد در نظر گرفته شده است.

مشتریان در صورت عدم تمایل به استفاده از این تسهیلات، می‌توانند امتیاز آن را به بستگان درجه یک خود منتقل کنند تا آنها از تسهیلات طرح تابش بهره‌مند شوند.

پیش از این سقف تسهیلات پرداخت شده به مشتریان در قالب طرح تابش یک میلیارد ریال بود که در حال حاضر به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید