۱۴۰۲/۰۹/۲۰
معرفی شرکت های برتر حاضر در نمایشگاه صنعت ساختمان

ایران مرمریت سپاهان

ایران مرمریت تولیدکننده مرغوب ترین سنگ مرمریت دانه بندی و پودر جوشقان
ایران مرمریت سپاهان

به گزارش اخبار ساخته ها، در گذشته برخی سازندگان و پیمانکاران جهت پایین آوردن قیمت تمام شده، سعی در استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت متوسط به پایین را داشتند که امروزه این روند با توجه به بینش و آگاهی بیشتر خریدار و توجه به اجرای صحیح قوانین و استاندارد های ساخت و ساز توسط ارگانهای ذیربط و از طرفی بالا بودن هزینه ی کلی ساخت و ساز استفاده از مصالح نامرغوب کمتر صورت میگیرد و دیگر نه برای خریدار و نه برای سازنده توجیهی ندارد.
سنگ مرمریت جوشقان در صنعت ساختمان سازی قدمتی قریب به یک قرن دارد. این سنگ از نظر رنگ بندی در رده سنگ های کرم روشن قرار میگیرد. و با توجه به سابقه مصرف دیرینه و آزمایشات فیزیکی انجام شده از نظر کیفیت و دوام جزو محصولات قابل قبول و با کیفیت بالا میباشد.
در قطعاتی که این محصول مورد استفاده قرار گرفته است مانند موزاییک ها و برخی پله ها ،حتی پس از گذشت ده ها سال از کیفیت و جلوه ی آنها کاسته نشده بلکه با مرور زمان و استفاده ی بیشتر جلوه ی بهتری پیدا میکنند. هنوز هم نمونه ی این محصولات در برخی معابر شهر و ساختمانها خودنمایی میکنند. به طوری که با تولیدات امروزی هیچ تفاوتی نداشته بلکه دارای مرغوبیت بالاتری هم هستند.

شماره:03145427794 -09130001789-09121075543 (بیابان پور)
 
آدرس اصفهان - میمه - کیلومتر 3 جاده جوشقان، کارخانه سنگ کوبی ایران مرمریت سپاهان

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید