۱۴۰۲/۰۹/۱۶
معرفی شرکت های برتر حاضر در نمایشگاه صنعت ساختمان

اندیشه داران ابد کوشا،تولیدکننده قفل و دستگیره های هوشمند

قفل آداک فعالت خود را از سال 1386 در ضمینه فروش محصولات دیجیتال آغاز نمود و تمرکز خود را روی قفل و دستگیره های هوشمند گذاشت .
اندیشه داران ابد کوشا،تولیدکننده قفل و دستگیره های هوشمند

به گزارش پایگاه خبری اخبار ساخته ها؛ قفل آداک فعالت خود را از سال 1386 در ضمینه فروش محصولات دیجیتال آغاز نمود و تمرکز خود را روی قفل و دستگیره های هوشمند گذاشت . این مجموعه در طی این سالها موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری برندهای معتبر جهانی از جمله : کاداس ، کرونگ و وی لاک ( Kaadas , Kerong , WeLock ) در ایران شده است .مجموعه آداک از ابتدا مبنای فعالیت خود را ارایه محصولات با کیفیت قرار داده است که علاوه بر هوشمند بودن دارای کیفیتی عالی باشند . محصولاتی که کمتر دچار خرابی شده و صرفا جهت بدست آوردن محصولی هوشمند درگیر مشکلات آن نگردند . ما با بهره گیری از متخصصان در تمامی مراحل واردات ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش این امر را محقق نموده ایم و نمایندگی برنهای معتبر به ما کمک میکند محصولاتی مهندسی شده ، خدمات بینظیرهمراه با قیمتی منصفانه داشته باشیم . ما به کیفیت ، امنیت و زیبایی می اندیشم ، و با توانمندی که داریم میتوانیم در راستای اهداف خود ، گام برداریم .

قفل آداک مجری بیش از یکصد پروژه بزرگ و هزاران پروژه کوچک در کشور از جمله هتل ( دربهای اتاق میهمان ) ، آپارتمان ( درب واحد ها ) و کارخانه و مجوعه ورزشی ( درب کمدها ) بوده است که در این پروژه ها راه حل های دسترسی مناسبی اجرا گردیده است .

02122122226
02122122227
09120135576

تهران، سعادت آباد، خیابان دوازدهم پلاک ۲۰

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید