۱۴۰۱/۰۹/۱۵
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران خبر داد:

اجرای کند طرح نهضت ملی مسکن

دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران گفت: در تهران ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی هدف گذاری شده که از این تعداد تنها ۳هزار واحد ساخته شده است.
اجرای کند طرح نهضت ملی مسکن

ایرج رهبر دبیر انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری اخبار ساخته ها با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان تهران از  دو سال گذشته آغاز شده  اما هنوز بخش عمده ای از ساخت این واحدها باقی مانده است گفت: قرار بود دولت در قالب قراردادی بین انجمن انبوه سازان و اداره کل راه وشهرسازی استان تهران  ۲۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای اطراف بسازد. 

او ادامه داد: به دلیل تامین نشدن اراضی کافی تنها ساخت ۳هزار واحد مسکونی آغاز شد و در حال حاضر پیشرفت فیزیکی این واحدها هم به ۴۰ درصد رسیده است‌.

رهبر با تاکید بر اینکه  در شهرهای اسلام شهر، پاکدشت و شهریار اراضی کافی تامین شده است و سرعت پیشرفت فیزیکی این پروژه ها افزایش یافته است گفت: در صورتی که اراضی کافی در این بخش تامین شود به طور قطع روند و ساخت اجرای پروژه ها افزایش چشم گیری خواهد داشت .

او گفت : همزمان با افزایش نرخ تورم نرخ مصالح ساختمانی هم رشد پیدا می‌کند و همین امر ممکن است باعث افزایش قیمت تمام شده ساخت مسکن واجرای این پروژه ها شود.

 

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید