۱۴۰۲/۰۹/۱۹

تاثیرات ساخت واحدهای طرح نهضت ملی در ساماندهی بازار مسکن مشهود است

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفـت: تحقق وعده دولت برای ساخت خانه های طرح نهضت ملی به دلیل ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا تاثیری مطلوبی در  بهبود وضعیت اجاره بها املاک مسکونی خواهد داشت.
تاثیرات ساخت واحدهای طرح نهضت ملی در ساماندهی بازار مسکن مشهود است

به گزارش اخبار ساخته‌ها؛ فرهاد بشیری در رابطه با وضعیت ساخت مسکن در کشور گفت: با توجه به اینکه تامین مسکن یکی از نیازهای اساسی مردم است، دستگاه‌های متولی باید از تمام ظرفیت های موجود برای خانه دار کردن اقشار فاقد مسکن که عموماً هم از افراد کم درآمد و آسیب پذیر جامعه هستند، استفاده کرده و گام های اساسی برای این مهم بردارد.

وی با اشاره به افزایش سرسام آور نرخ اجاره بها مسکن در سال های اخیر افزود: تامین مسکن مردم  همواره یکی از موضوعات که مقام معظم رهبری به آن تاکید دارند، در همین راستا هم دولت ها نیز در این خصوص وعده های بسیار دارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی ارکان دولت باید تلاش کرده و وعده انتخاباتی دولت را برای ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی عملیاتی و محقق کنند اظهار کرد: تحقق وعده دولت در حوزه مسکن و ساخت خانه های طرح نهضت ملی  به دلیل تعادل در عرضه و تقاضا تاثیری مطلوبی در  بهبود وضعیت نرخ اجاره بها املاک مسکونی خواهد داشت.

بشیری تصریح کرد: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری درحوزه مسکن و ساماندهی این بازار پر تلاطم مجلس آماده کمک به دولت است تا برنامه ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال با سرعت بیشتری اجرایی شود.امیدوارم  به زودی شاهد بهره برداری از آن در سراسر کشور و شاهد اثرات مثبت آن در بازار باشیم.

 انتهای پیام/

منبع خبر: خبرگزاری خانه ملت

 

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید