۱۴۰۲/۰۹/۲۰

با شوینده‌های پُرفشار متصل به اپلیکیشن، مانند یک حرفه‌ای عمل کنید

زمانی که ماشین نو خریده باشید و مسیری که طی می‌کنید تازه آسفالت شده باشد، چه حسی به شما دست می‌دهد؟
با شوینده‌های پُرفشار متصل به اپلیکیشن، مانند یک حرفه‌ای عمل کنید

به گزارش اخبار ساخته ها به نقل از ماهنامه «ویکی کلین»، زمانی که مبلمان تازه را در باغ خود قرار دهید و دیوارهای شما تمیز و بدون آلودگی باشد چطور؟ آن لحظه واقعاً لذت‌بخش است؛ اما گردوغبار، کثیفی و افزایش آلودگی‌ها چیزی را برای شما و ماشین شوینده کرچر شما تغییر نخواهد داد. همچنان می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید و دوباره به حالت قبل برگردانید. به کمک شوینده با فشار کرچر خود می‌توانید با این کثیفی‌ها مقابله کنید و از انجام این کار لذت ببرید.

 اولین شوینده با فشار متصل به اپلیکیشن تا به امروز

با اولین شوینده‌های با فشار متصل به اپلیکیشن، اکنون مانند یک حرفه‌ای می‌توانید عمل کنید. به راحتی بر شوینده کرچر مستقیماً از تلفن هوشمند خود مسلط شوید و با بررسی‌های درست فقط به کمک انگشتان دست خود، فشار ایده‌آل را برای هر چیزی که تمیز می‌کنید، انتخاب کرده و لوازم جانبی مختلفی که تمیزکردن بهینه را برای شما به ارمغان می‌آورد، بررسی کنید.

 با راهنمای برنامه مانند یک متخصص تمیز کنید

به سادگی شوینده با فشار کنترل هوشمند را به برنامه Kärcher Home & Garden در تلفن هوشمند متصل کنید و تمیزکردن آسان‌تر و کارآمدتر را تجربه کنید. زیرا راهنمای اپلیکیشن در داخل اپلیکیشن نکات و ترفندهای عملی را در مورد بسیاری از شرایط نظافت و تمیزکردن اشیاء مانند میزان فشار بهینه برای چیزی که باید تمیز شود، ارائه می‌دهد.

 حالت Boost

دستگاه‌های کنترل هوشمند دارای حالت Boost برای قدرت بیشتر هستند. به طوری‌که دیگر کثیفی‌های سرسخت مشکلی ایجاد نمی‌کنند و فشار بیشتری به مدت 30 ثانیه اعمال می‌شود. حالت Boost را می‌توان از طریق تفنگ اسپری یا برنامه فعال کرد.

 هر آنچه شما نیاز دارید

با جزئیات تجهیزات هوشمندانه‌ای مانند تفنگ اسپری کنترل هوشمند، لنج اسپری Multi Jet 3-in-1 و سیستم شوینده Plug'n' Clean، هر نوع تمیزکاری را به راحتی می‌توانید انجام دهید.

 مزیت‌هایی که تفاوت را ایجاد می‌کنند

با چرخاندن مولتی جت 3 در 1، می‌توان انواع اسپری‌های مختلف را مستقیماً انتخاب کرد به طوری‌که می‌توانید بدون تغییر لنس اسپری کار کنید. این‌که کدام تنظیم فشار برای کاری که می‌خواهید انجام دهید مناسب‌تر است، با نمادهای روی لنس اسپری چند جت 3 در 1 نشان داده می‌شود. سطوح فشار سخت، متوسط، نرم و تقویت‌شده را می‌توان به راحتی با استفاده از دکمه‌های + / – روی تفنگ اسپری یا از برنامه Kärcher Home & Garden انتخاب کرد. همچنین، ترکیب خروجی مواد شوینده را می‌توان از طریق تفنگ ماشه انتخاب کرد و با استفاده از دکمه‌های + / – یا اپلیکیشن تنظیم کرد. علاوه بر این صفحه نمایش با شفافیت زیاد به طور مداوم میزان فشار انتخاب‌شده را نشان می‌دهد تا شما همیشه کنترل کامل بر آن داشته باشید.

 اپلیکیشن Home & Garden

اگر از توان به درستی استفاده نشود، چه ارزشی دارد؟ هیچ ارزشی ندارد. به همین دلیل است که دستگاه‌های کنترل هوشمند، نه‌تنها واقعاً قدرتمند هستند، بلکه دارای ویژگی‌های بسیار زیادی از کرپچر هستند. از طریق بلوتوث می‌توانید به راحتی با استفاده از برنامه Home & Garden، ماشین شوینده با فشار کنترل هوشمند خود را به تلفن خود متصل کنید و با راهنمایی‌های کارشناسان ما، می‌توانید زیبایی را به چیزهایی که گاهی‌اوقات نظافت می‌کنید یا برای اولین‌بار تمیز می‌کنید، بازگردانید و مانند یک متخصص حرفه‌ای عمل کنید.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید