۱۴۰۲/۱۲/۱۴

افتتاح بوم گردی در سرایان

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرایان از افتتاح اقامتگاه بوم گردی بی بی حجیه سرایان خبر داد.
افتتاح بوم گردی در سرایان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ تقی عیدی مسئول میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرایان گفت: با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی و معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث ‌فرهنگی استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان سرایان و جمعی از مسئولین شهرستان، اقامتگاه بوم‌گردی بی ‌بی حجیه سرایان افتتاح شد.

مسئول میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان سرایان  افزود: شاخه طبیعت‌گردی رو به رشدترین بخش صنعت گردشگری است و در این بین اقامتگاه ‌های بوم‌گردی که سهم بسزایی از گردشگری را به خود اختصاص داده از ظرفیت‌ های مهم برای جذب گردشگران در کشور به شمار می‌رود.

عیدی گفت: اقامتگاه بوم‌ گردی بی بی حجیه در زمینی با مساحت ۲۵۰ مترمربع و با زیربنایی به مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به همکاری اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرایان و با استفاده از تسهیلات بانک توسعه و تعاون افتتاح و از این پس آماده پذیرایی از میهمانان گردشگران شهرستان است.

عیدی افزود: اقامتگاه بوم‌گردی بی ‌بی حجیه دارای سه اتاق و دو سوئیت و به طور کلی بیش از ۵۰ نفر ظرفیت اسکان این اقامتگاه است.

منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید