۱۴۰۳/۰۴/۳۰

اسکله قایق‌های تفریحی در بوشهر

ساخت اسکله قایق‌های تفریحی در دستور کار شهرداری بندر بوشهر قرار گرفته است.
اسکله قایق‌های تفریحی در بوشهر

به‌گزارش اخبار ساخته‌ها؛ مجید محمودی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر، در اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که با حضور شهرداران و رئیس کمیته‌های ۱۰گانه این ستاد در سالن کوثر استانداری برگزار شده بود، گفت: با توجه به استقبال گردشگران از قایق‌های تفریحی و به منظور تقویت ایمنی و سامان‌دهی این ظرفیت، ساخت اسکله قایق‌های تفریحی در دستور کار شهرداری بندر بوشهر قرار گرفته است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر افزود: هدف از تشکیل این جلسه، شناسایی مشکلات سال‌های قبل در حوزه گردشگری و برنامه‌ریزی لازم برای به حداقل رساندن این مشکلات در سال جاری بوده که باید پس از ارزیابی اجرایی و عملیاتی شود.

او ادامه داد: ما در سطح استان ۳۱ پروژه را با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال تعریف کردیم و در کنار این عدد تلاش می‌شود به همت شهرداری‌های استان، تا یک ماه قبل از پایان سال، ۱۲۰۰ چشمه جدید سرویس بهداشتی در سراسر استان احداث شود.

در ادامه این جلسه، اسماعیل سجادی‌منش مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل گردشگری در استان و آب و هوای مطبوع این فصل، نیازمند ایجاد آمادگی لازم برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران هستیم که انتظار می‌رود کمیته‌های مربوطه بر اساس شرح وظایف محوله عمل کرده و زمینه لازم را فراهم کنند.

او بیان کرد: پایانه مسافری برای استفاده گردشگران از گشت دریایی مهم بوده و امیدواریم این ظرفیت تا پایان سال ایجاد شود.

سجادی‌منش با اشاره به اهمیت کنترل بازار در ایام پیک سفر اضافه کرد: تأمین و توزیع کالای اساسی با نظارت دقیق بر بازار به منظور جلوگیری از ایجاد تنش عرضه و تقاضا و موج گرانی بسیار در اولویت است و حتماً دنبال خواهد شد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: ما آمادگی پرداخت تسهیلات در حوزه گردشگری به بخش خصوصی را داریم و برای بهبود زیرساخت‌های این حوزه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید