۱۴۰۳/۰۳/۰۲

1286 زنجانی متقاضی طرح جوانی جمعیت در مسکن ملی هستند

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان، تعداد متقاضیان واجد شرایط طرح جوانی جمعیت در استان را 1286 نفر اعلام کرد و گفت: به زودی زمین‌های مورد نیاز واگذار می‌شود.
1286 زنجانی متقاضی طرح جوانی جمعیت در مسکن ملی هستند

به گزارش اخبار ساخته ها؛  اصغر اسماعیلی مدیرکل راه و شهرسازی زنجان با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت وظایفی برای راه و شهرسازی تعریف شده است، گفت: خوشبختانه به زودی زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان واگذار خواهد شد.

وی اظهار کرد: تاکنون یک هزار و ۳۲۴ نفر متقاضی دارای بیش از سه فرزند در استان زنجان برای دریافت زمین یا واحد مسکونی در قالب قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۹۴۶ نفر در شهرستان زنجان ثبت نام کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان، تعداد متقاضیان واجد شرایط در استان را یک هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۹۱۹ نفر واجد شرایط در شهرستان زنجان هستند.

اسماعیلی تعداد متقاضیان رد درخواست شده را ۹ نفر اعلام کرد و افزود: در شهرستان زنجان برای ۵۹۴ متقاضی پرونده تشکیل شده است و تعداد متقاضیان تایید نهایی شده ۴۵۹ نفر بود و این تعداد متقاضی تایید شده متعلق به شهرستان زنجان است.

وی گفت: در این قانون برای متقاضیان مسکن سه فرزند به بالا، فرم (ج) قرمز به استناد قانون و برای فرزند سوم به بالا نادیده گرفته می‌شود و می‌توانند از امتیاز خانه دار شدن دوباره استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازار

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید