۱۴۰۳/۰۳/۰۶

پروژه مسکونی باران ۲؛ اولین مجتمع سبز شهر جدید پردیس

عملیات اجرایی اولین مجتمع چند منظوره شهر جدید پردیس به نام باران 2 به عنوان اولین مجتمع سبز شهر جدید پردیس در ایام دهه فجر امسال آغاز شد.
پروژه مسکونی باران ۲؛ اولین مجتمع سبز شهر جدید پردیس

به گزارش اخبار ساخته ها؛ دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه این پروژه با نگاه ایجاد ارزش افزوده و بر اساس اصول معماری ایرانی و استانداردسازی در نحوه ساخت و الگوسازی در کیفیت و امکانات قابل عرضه در مجتمع‌های مسکونی طراحی شده است افزود: سبک معماری و ساخت خانه های مسکونی امروزه به طور قابل توجهی از گذشته تکامل یافته است و منعکس کننده تغییرات در تکنولوژی، مصالح و تأثیرات فرهنگی است؛ در واقع یکی از تفاوت‌های اصلی تغییر به سمت طراحی های ایمن تر و کارآمدتر است که در این پروژه این اصول لحاظ شده است.

وی تاکید کرد: اکنون زمان در بانک مسکن به‌مثابه یک ضرورت تلقی می‌شود؛ بنابراین تمام تلاش ما بر این است تا پروژه‌های ساخت‌وساز با حداکثر کیفیت و در کوتاه ترین زمان تحویل مردم داده شود..

به گفته دکتر حسینی، پروژه باران ۲ که اولین مجتمع سبز شهر جدید پردیس است شامل ۴۰۰ واحد، فضاهای ورزشی، سالن سینمای اختصاصی، بام سبز و فضاهای دیگر شهری می‌شود.

پروژه 128 واحدی مسکونی ارغوان

مدیرعامل بانک مسکن همچنین از شروع پروژه مسکونی 128 واحدی ارغوان در زمینی به مساحت هزار و صد مربع در قالب 8 بلوک در شهر پردیس خبر داد و گفت: این پروژه با استفاده از به روزترین ایده‌های طراحی و اصول معماری پایدار توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس اجرا می شود.

دکتر حسینی افزود: تاکید عملیاتی ما در بانک مسکن تحویل به‌موقع پروژه‌هاست؛ سابقه بانک مسکن از منظر اجرای کارهای بزرگ مانند مسکن مهر و نهضت ملی مسکن این نوید را به ما می‌دهد که این بانک توان و تجربه کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ را دارد.

انتهای پیام/

منبع خبر: شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید