۱۴۰۳/۰۴/۰۴

همکاری شرکت‌ های ایرانی و روسی در حوزه فناوری نوین ساختمانی

دو شرکت دانش‌بنیان ایرانی تفاهم‌ نامه همکاری به ارزش پنج میلیون و ۸۰۰ دلار برای تأمین فناوری نوین ساختمانی با شرکت‌ های روس امضا کردند.
همکاری شرکت‌ های ایرانی و روسی در حوزه فناوری نوین ساختمانی

به گزارش اخبار ساخته ها؛ در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساخت‌وساز، فناوری و مصالح ساختمانی موسوم به روس‌بیلد (RosBuild) با حضور سید بهنام کاظمی رایزن همکاری‌های فناوری و نوآوری سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو ، تفاهم‌نامه همکاری دو شرکت دانش‌بنیان ایرانی با شرکت‌های روس به امضا رسید.

یکی از این تفاهم‌نامه‌ها در حوزه مشارکت در فناوری نوین سازه‌های گلخانه‌ای و تفاهم‌نامه دیگر در زمینه تبادل تکنولوژی و واقعیت افزوده در حوزه ساخت و ساز است.
نمایشگاه بین‌المللی روس‌بیلد بخشی از رویدادهای هفته ساخت و ساز روسیه است که با هدف تأمین مصالح ساختمانی باکیفیت و بهره‌گیری از آخرین فناوری‌ها در عرصه ساخت و ساز طرح‌ریزی شده است. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ورود تأمین‌کنندگان مصالح و فناوری ساخت و ساز به بازار روسیه محسوب می‌شود.۹ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در این نمایشگاه که تا شامگاه جمعه به مدت چهار روز برپا بود، دستاوردهای خود در زمینه ساختمان‌های هوشمند و دوستدار محیط زیست را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.
این شرکت‌ها با همکاری وزارت راه و شهرسازی و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در این نمایشگاه حضور یافته بودند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید