۱۴۰۳/۰۴/۰۴

مختصات بازار شب عید مسکن

بازار شب عید معاملات مسکن شهر تهران بر اساس مشخصات تازه ‌‌‌ترین آپارتمان‌‌‌ های عرضه‌شده به این بازار با تنوع نسبتا مناسبی از فایل فروش همراه است.
مختصات بازار شب عید مسکن

به گزارش اخبار ساخته ها؛ تازه‌‌‌ترین تحقیقات میدانی از وضعیت معاملات مسکن در ماه پایانی سال‌جاری- اسفند۱۴۰۲- نشان‌دهنده رکود خرید‌وفروش در این بازار است.

به‌رغم موجودی کافی فایل فروش در محله‌‌‌ها و مناطق مختلف شهر تهران از جمله مناطق مصرفی و جنوبی، هم‌‌‌اکنون، واسطه‌‌‌ها و فعالان بازار مسکن شهر تهران از افت تعداد معاملات خرید‌وفروش در روزهای پایانی سال خبر می‌دهند. ضمن اینکه زنگ‌‌‌خور و مراجعه به بنگاه برای اطلاع از شرایط فروش آپارتمان‌‌‌های عرضه‌شده به بازار نیز نسبت به چند هفته اخیر کاهش داشته است. واسطه‌‌‌ها می‌‌‌گویند بازار معاملات مسکن شهر تهران معمولا در هر سال تا قبل از بیستم اسفندماه رسما به کار خود خاتمه می‌دهد و در فروردین ماه نیز حالت نیمه‌تعطیل دارد. از این رو انتظار رویداد خاص قیمتی و معاملاتی در این بازار نسبت به آنچه هم‌‌‌اکنون جریان دارد، دست کم تا یک ماه و نیم آینده بعید است. در جدول زیر تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌هایی که روز گذشته به بازار فروش مسکن شهر تهران عرضه شد درج شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: دنیای اقتصاد

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید