۱۴۰۳/۰۴/۲۳

قیمت آپارتمان های «تهران‌‌ قدیم»

منطقه ۱۲ یکی از مناطق قدیمی شهر تهران است که امروز بخش قابل توجهی از املاک موجود در آن،کاربری تجاری پیدا کرده و در خدمت کسبه های بازار قرار گرفته است.
قیمت آپارتمان های «تهران‌‌ قدیم»

به گزارش اخبار ساخته ها؛ آنچه در بازار مسکن منطقه ۱۲ تحت عنوان آپارتمان فروشی است را می‌توان از دو جنس دانست. دسته اول، واحدهای مسکونی که هنوز استفاده مسکونی از آنها می‌شود. این واحدها بخشی به صورت نوساز هستند و بخشی قدیمی که به نوعی، برای این بخش یعنی واحدهای مسکونی سالخورده، بعضا قیمت پیشنهادی فروشنده‌‌ها با نگاه بیشتر به قیمت ملک کلنگی منطقه، تعیین و ارائه می‌شود.

دسته دوم اما املاک مسکونی قدیمی هستند که به نوعی تبدیل به انبار اجناسی شده‌‌اند که فروشندگان آنها در بورس‌‌های فروش منطقه ۱۲ از جمله بازار، مشغول فعالیت هستند.

با این حال، وضعیت «قیمت پیشنهادی» آنچه تحت عنوان واحد مسکونی فروشی در فایل‌‌های منطقه ۱۲ وجود دارد نشان می‌دهد در حال حاضر میانگین این نوع قیمت برای واحدهای مسکونی با مساحت میانگین ۸۳ مترمربع و میانگین عمربنای ۱۳ سال، مترمربعی ۶۴ میلیون تومان است. این سطح قیمت از میانگین قیمت قطعی معاملات مسکن ماه فروردین به مراتب کمتر است.

قیمت مسکن

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید