۱۴۰۲/۰۹/۱۱

فعالیت کارگروه تنظیم اجاره‌بها با حکم وزیر راه و شهرسازی از خرداد ۱۴۰۲

رییس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی، تأکید کرد: اقدامات حوزه ساخت مسکن با پیگیری نظارت‌ها و هدایت نهاد تنظیم گر مؤثر است.
فعالیت کارگروه تنظیم اجاره‌بها با حکم وزیر راه و شهرسازی از خرداد ۱۴۰۲

به گزارش اخبار ساخته ها؛ سیدجواد سادات فریزنی رییس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی در نشست تخصصی نهضت ملی مسکن گفت: کارگروه تنظیم اجاره‌بها از خرداد ماه امسال با حکم وزیر راه و شهرسازی شکل گرفت و از هفتمین جلسه شورای‌عالی مسکن نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در این کارگروه به‌صورت منظم ارائه شد.

سادات با اشاره به دستاوردهای خوب و مثبت کارگروه یاد شده، ابراز امیدواری کرد: امید است این اقدامات و ساماندهی بازار اجاره تا انتهای سال، به جد و با رویکرد جدید ادامه داشته باشد.

وی با بیان این‌که اقدامات انجام شده فراتر از ساماندهی املاک بوده است، ادامه داد: هماهنگی بین وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی صورت گرفته است که تمام زحمات در حوزه ساخت با پیگیری نظارت‌ها و هدایت نهاد تنظیم گر اثرگذار خواهد بود.

رییس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: امیدواریم با همت و تلاش دوچندان، این مسیر تداوم داشته باشد و برای نتیجه بخشی آن، یک سمت کار از سوی ستاد وزارتخانه و سمت دیگر از سوی استان ها با ابتکار مدیران کل پیگیری شود تا در نهایت اثر کارگروه مضاعف شود.

وی تصریح کرد: گزارش کنترل تورم به صورت استانی صورت می گیرد اما ضرورت دارد به صورت ماهیانه و استانی نیز انجام شود.

نشست تخصصی نهضت ملی مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی، جمعی از معاونان وی و مدیران استانی، در هتل المپیک تهران، برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع خبر: وزارت راه و شهرسازی

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها