۱۴۰۳/۰۴/۰۵
فرماندار سراب؛

عملیات احداث بزرگراه سراب- بستان آباد درحال اتمام است

فرماندار سراب گفت: عملیات احداث بزرگراه سراب به بستان آباد درحال اتمام بوده و این پروژه از اهمیت فراوانی برای مردم منطقه برخوردار است.
عملیات احداث بزرگراه سراب- بستان آباد درحال اتمام است

به گزارش اخبار ساخته ها؛ به نقل از خبرگزاری مهر، حسن یحیوی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از شروع به کار دولت رئیسی تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمام در اولویت قرار داشته و شتاب گرفته است، تصریح کرد: مراحل نهایی احداث بزرگراه سراب بستان آباد درحال اجراست و با تلاش‌های استاندار و پیگیری‌های نماینده سراب اکنون خط کشی و نصب تابلوهای ایمنی آغازشده و بزودی افتتاح خواهد شد.

وی یادآورشد: با اتمام این پروژه بلافاصله ادامه کار شروع و بزرگراه سراب به نیر وارد فاز اصلی اجرا خواهد شد و دولت اعتبارات لازم را درنظر گرفته است.

رئیس شورای اداری سراب با بیان اینکه در طول یکسال اخیر وزیر بهداشت و درمان؛ معاون رئیس جمهور به عنوان نماینده عالی دولت؛ مقامات ارشد وزارتی و استانی از سراب بازدید کردند افزود: استاندار آذربایجان شرقی با عنایت خاصی سه بار به منطقه سفر و از پروژه نفلین سینیت نیز که دراین دولت وارد فاز اجرا شده بازدید میدانی به عمل آورد.

یحیوی از توسعه حوزه سلامت و ایجاد رشته پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سراب خبر داد و تاکید کرد: با همدلی مسئولانه و حمایت‌های مردم و تلاش شبانه روزی مدیران شاهد اعتلای منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید