۱۴۰۲/۰۷/۱۲
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تصریح کرد؛

ضرورت تداوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهریار

ملکی بر ضرورت تداوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهریار تاکید کرد.
ضرورت تداوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهریار

 به گزارش اخبار ساخته‌ها؛  عابد ملکی عصر یکشنبه در شصت و سومین جلسه کارگروه ساخت و ساز غیر مجاز ویژه شهریار که با حضور مرادی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران، گورابی مدیرکل دفتر شهری و شوراها استانداری تهران، شفیع زاده فرماندار، شهرداران و رؤسای ادارات شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز هیچ گونه اغماضی صورت نگیرد.

 ملکی با اشاره به بهتر شدن وضعیت نسبت به قبل بیان کرد: آمارها نشان می‌دهد که وضعیت نسبت به قبل بهتر شده و امید است که این امر استمرار داشته باشد چرا که آمار ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان شهریار بالاست و در این زمینه وظیفه سنگینی برعهده داریم.

 وی با اشاره به لزوم پیگیری دستگاه‌های مربوطه برای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد: جلسه در سطح شهرستان تشکیل شود تا ناظر به موضوع و پلاک به پلاک پیگیری‌ها صورت گیرد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت شهرداری‌ها از جهاد کشاورزی گفت: کمیسیون ماده ۹۹ باید به‌روز شود، همچنین آب منطقه‌ای وضعیت حریم و بستر رودخانه‌ها در سطح استان را بررسی کند و در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز هیچ گونه اغماضی صورت نگیرد.

 ملکی عنوان کرد: ضوابط بازنگری طرح هادی به گونه‌ای پیگیری می‌شود تا با در نظر گرفتن حریم برای روستاها امکان نظارت توسط دهیاری‌ها فراهم شود.

 وی خاطر نشان کرد: آمادگی داریم برای حریم شهرها ضابطه تعیین کنیم تا ضمن ایجاد منافع منطقی برای مالک، باغات حفظ شود البته این امر منوط به طی شدن فرایندهای قانونی است.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها