۱۴۰۲/۰۷/۰۲

صنعت ساختمان سازی باید تقویت شود

وزارت راه و شهرسازی به تنهایی نمی تواند وعده ساخت یک میلیون مسکن را محقق کند
صنعت ساختمان سازی باید تقویت شود

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محمدرضا مبلغی، به گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: با انتخاب آقای بذرپاش به عنوان وزیر راه و شهرسازی موافق هستم به دلیل اینکه یک جوان پرتلاش، انقلابی و با انگیزه هستند و سوابقی هم که تاکنون داشتند گویای این موضوع است.

وی افزود: معتقدم بذرپاش با رشته تخصصی که دارند باید برای تقویت صنایع مورد نیاز ساختمان سازی چاره ای بیندیشند زیرا این مهم می تواند در ایجاد اشتغال و تحول در رفع بیکاری و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی کشور موثر باشد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس عنوان کرد: کاری که پیش روی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی است بسیار خطیر بوده زیرا افکار عمومی در انتظار ساخت مسکن انبوه هستند بنابراین علی رغم اینکه دولت وعده ساخت یک میلیون مسکن را داده اما تاکنون عملیاتی نشده و این بار سنگینی را بر روی دوش آقای بذرپاش گذاشته تا در این مسیر گام های اساسی بردارد.

این نماینده مردم در مجلس به وعده دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال اشاره و اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی به تنهایی نمی تواند این وعده را محقق کند و باید دیگر ارکان دولت هم در این زمینه بسیج شوند تا شاهد تحولی در ساخت مسکن باشیم.

انتهای خبر

منبع خبر: بازار

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
به نظر شما کدام یک از حیطه های شغلی زیر در بین مهندسین عمران محبوبیت بیشتری دارد؟