۱۴۰۳/۰۴/۰۵

صدور نخستین پروانه بهره برداری شهرک مسکونی دولتی در کشور

پروانه بهره برداری شهرک مسکونی دولتی پردیس زندگی یزد به عنوان نخستین پروانه بهره برداری برای یک شهرک دولتی از سوی ستاد مدیریت شهرک سازی کشور صادر شد.
صدور نخستین پروانه بهره برداری شهرک مسکونی دولتی در کشور

به گزارش اخبار ساخته ها؛ پیرو پروانه تأسیس صادر شده برای شهرک پردیس زندگی واقع در خارج از حریم شهر یزد توسط ستاد مدیریت شهرک‌سازی کشور، برای تأمین اراضی مورد نیاز مسکن متقاضیان نهضت ملی مسکن و همچنین در راستای اجرای مفاد دستورالعمل ترویج شهرک‌سازی کشور، مجوز بهره‌برداری از فاز نخست شهرک مسکونی دولتی پردیس زندگی یزد در مساحتی بالغ بر ۵۰ هکتار از سوی سعید غفوری رئیس هیئت مدیره، سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید و رئیس ستاد مدیریت شهرک‌سازی کشور صادر شد.

بر اساس این پروانه صادر شده، در این مرحله از توسعه شهرک، تعداد ۱۳۷۹ قطعه مسکونی به ظرفیت طرح نهضت ملی مسکن در استان یزد افزوده شد که علاوه بر متقاضیان این طرح، به مشمولان قانون جوانی جمعیت نیز اختصاص خواهد یافت.

گفتنی است این تصمیم پس از برگزاری جلسات ستاد مدیریت شهرک‌سازی کشور در شرکت عمران شهرهای جدید و بررسی گزارش عملکرد سازمان ملی زمین و مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان یزد در عملیات اجرایی شهرک پیش‌گفته و در نهایت موافقت اعضای ستاد اتخاذ شد.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید