۱۴۰۲/۰۹/۲۰

شرکت آسان آسای آرمان آریا

گروه مهندسی آسان آسای متشکل از نیروهای جوان و متخصص در نظر دارد قدمی نو در زمینه صنعت انرژی تمامی حوزه های تاسیسات ساختمان، نیروگاه و.... بردارد.
شرکت آسان آسای آرمان آریا

به گزارش اخبار ساخته ها؛ گروه مهندسی آسان آسای متشکل از نیروهای جوان و متخصص در نظر دارد قدمی نو در زمینه صنعت انرژی تمامی حوزه های تاسیسات ساختمان، نیروگاه و سایر با بکارگیری متدها و روش های نوین روز دنیا که موجب سهولت، کارآمدی و زمان بندی دقیق می شود، بردارد.

شرکت آسان آسای در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و راه اندازی اتاق تمیز، ارائه دهنده بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در کلیه مراحل معماری، تأسیسات (مکانیک، تهویه و فیلتراسیون)، برق، اتوماسیون، کنترل و همچنین لوازم تست و اندازه‌گیری و ملزومات اتاق تمیز می‌باشد. همچنین کارخانه این شرکت امکان تولید تجهیزات اتاق تمیز از جمله انواع درب و پنجره (مخصوص اتاق تمیز) با ابعاد سفارشی، تابلوهای برق قدرت و کنترل، کف شورهای استنلس استیل، پس باکس، اینترلاک و چراغ‌های مخصوص اتاق‌های تمیز را داراست.

بر این اساس از شروع مراحل مشاوره، تهیه URS ها و طراحی تا مرحله اجرای آنها، اصول GMP و قوانین و استانداردهای مرتبط با صنایع و مبانی مربوط به تضمین کیفیت (Quality Assurance)، معتبرسازی (Validation) و احراز کیفیت (Qualification) را رعایت می کند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، نبش خیابان ناصری، برج کیان، طبقه 13، شرکت آسان آسای

تلفن:  02188349309   

ایمیل : info@assanassay.com                                     

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید