۱۴۰۲/۰۹/۲۰

شرکت آذر پمپ ایرانیان

تولید تجهیزات سیستم های تهویه مطبوع و عایق های حرارتی و برودتی و ساپورتینگ،تولیدکننده کانال تهویه مطبوع و فلنج های گالوانیزه TDCو عایق های الاستومتری.
شرکت آذر پمپ ایرانیان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ کلینت ونتا با توکل و تکیه به پروردگار و تلاشهای بی وقفه  خود از سال 1390 خدمات خود را در زمینه عایق الاستومریک، کانال های تهویه مطبوع و متعلقات تهویه ارائه می نماید. کلینت ونتا با بهره گیری از تجربه و فعالیت ارزنده  در زمینه عایق الاستومریک، کانال های تهویه مطبوع و متعلقات تهویه دارا بودن نمایندگی از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی مجموعه ای از بهترین کالاها و اجناس را در زمینه تهویه و تاسیسات ساختمان فراهم نموده است.

مدیریت فروشگاه هدف اصلی خود از کسب و کار را رضایت خداوند متعال از طریق جلب رضایت مشتریان می داند.

مناسب ترین قیمت

بالاترین کیفیت

پشتیبانی پس از فزوش

سهولت در خرید و دریافت اجناس

ارسال به تمام نقاط ایران با کمترین هزینه

مدیریت فروشگاه همواره با  بهبود مستمر سیستم ها و روشهای انجام کار و با بکارگیری اطلاعات  و دانش مورد نیاز سعی  در ارائه خدمات بهتر، سریعتر و ارزانتر به  مشتریان خود داشته و خواهند داشت.

شرکت فعالیت خود را با نگرش مشتری مداری آغاز نموده و از ابتدای کار تلاش دارد تا سه عامل قیمت، کیفیت و تحویل به موقع را در طبق خواسته ی مشتریان خود به شکل مطلوب فراهم نماید.

بخشی از محصولات کلینت ونتا شامل: عایق الستومریک، عایق های صوتی، کانال از پیش عایق شده، بست و ساپورت، کانال های تهویه مطبوع، شامل: عایق دار و بدون عایق، کانکتور و متعلقات تهویه و .... دارای گواهینامه های داخلی و خارجی  می باشد.

عایق الستومریک جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه و پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند.

هدف این شرکت ارائه بهترین محصولات، سرویس دهی مناسب در حداقل زمان ممکن و استفاده از مرغوبترین اجناس می باشد. این شرکت همواره متعهد به کیفیت بوده و رضایت مندی مشتریان را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

آدرس: تهران، خیابان میرداماد، خیابان دکتر مصدق (نفت) شمالی، بین کوچه دهم و دوازده، پلاک 26، واحد 33

تلفن: 02126413611

info@clintveneta.ir

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید