۱۴۰۲/۰۹/۱۱

سهمیه هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شده است

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از افتتاح ۱۰۸ واحد نوسازی شده در بافت فرسوده در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سفر رئیس جمهوری به این استان خبر داد.
سهمیه هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شده است

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران که صبح  پنجشنبه ۲۵ آبان ماه همزمان به سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان چهارمحال و بختیاری، عازم این استان شده بود، با اعلام افتتاح ۱۰۸ واحد نوسازی مسکن در بافت فرسوده استان چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از این پروژه‌ها به تعداد ۳۰ واحدی نوسازی مسکن در شهرکرد و در زمینی به مساحت ۷۸۰ متر مربع قرار دارد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران درباره این پروژه ۳۰ واحدی بیان کرد: این پروژه دارای زیربنای ۵ هزار متر مربع و ۵ طبقه با ۴ پلاک تجمیع شده است.

آیینی ادامه داد: همچنین در ادامه پارک محله‌ای مهدیه به مساحت ۳ هزار و ۷۰۰ متر مربع با مشارکت شهرداری شهرکرد افتتاح شد.

وی افزود: این پروژه در راستای بهسازی و نوسازی فضای شهری و با ۳۹ میلیارد ریال هزینه در حال احداث است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درادامه با اشاره به تصویب و ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح کلید به کلید گفت: در طرح کلید به کلید، امسال نوسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: سهمیه هر استان در طرح کلید به کلید مشخص شده است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری تاکید کرد: توجه به نوسازی بافت‌های فرسوده و ترغیب و تشویق مردم، سازندگان و پیمانکاران به اهمیت نوسازی این بافت‌ها و همچنین ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی مورد تاکید دولت سیزدهم است.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازار

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها