۱۴۰۳/۰۴/۳۰

راه اندازی دفتر پاسخگویی به متقاضیان نهضت ملی مسکن

در راستای مصوبه کارگروه رصد و پیگیری مردمی نهضت ملی،راه‌اندازی دفتر پاسخگویی به متقاضیان نهضت ملی مسکن در دو سایت شرق و غرب شهر زنجان فراهم شد.
راه اندازی دفتر پاسخگویی به متقاضیان نهضت ملی مسکن

به گزارش اخبار ساخته ها؛ اصغر اسماعیلی، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه کارگروه رصد و پیگیری مردمی نهضت ملی مسکن در ۴ تیر که با حضور استاندار زنجان برگزار شد، گفت: در این راستا متقاضیانی که در مورد پروژه‌های خود سوال یا ابهامی دارند می توانند به کارشناسانی که به همین منظور در روزهای خاص در محل کارگاه پروژه های شرق و غرب حضور خواهند داشت مراجعه و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به شفاف سازی روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن مدیریت و برنامه‌ریزی لازم را دارد، ابراز کرد: متقاضیان از این هفته می‌توانند در روزهایی که از سوی اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اعلام خواهد شد در محل‌های تعیین شده حضور یابند و پیگیر پاسخ سوالات خود، از افراد مربوطه باشند.
وی هدف از فراهم شدن این فرصت را شفاف سازی روند اجرای پروژه‌ها، تکریم ارباب رجوع و پاسخ به سوالات متقاضیان اعلام کرد و بیان داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به پاسخگویی قاطع و شفاف به متقاضیان جدی است و بر این امر اذعان دارد که باید متقاضیان اطلاع کافی از پروژه‌ها داشته باشند.  
اسماعیلی تاکید کرد: در بستری که برای متقاضیان فراهم شده مدیران پروژه‌ها در کنار کارشناسان پاسخگوی سوالات متقاضیان خواهند بود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با تاکید بر اینکه پروژه‌های نهضت ملی مسکن در دو سایت شرق و غرب شهر زنجان در دست اجراست، افزود: سهم استان از برنامه چهار ساله تولید مسکن در بخش شهری ۲۷ هزار و ۶۳ واحد مسکونی است.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید