۱۴۰۲/۰۷/۰۴
اخبار ساخته ها گزارش می دهد؛

حیاط خلوت سازمان نظام مهندسی کشور باز هم خالی از ریاست شد

در حالی که هنوز چند ماهی از ریاست رامین کرمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران باقی مانده بود که برای بار سوم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استعفا داد.
حیاط خلوت سازمان نظام مهندسی کشور باز هم خالی از ریاست شد

 به گزارش خبر نگار  اخبار ساخته ها  از روز گذشته دوباره حاشیه های در رابطه با نظام مهندسی ساختمان استان تهران مطرح شده و این بار هم حاشیه ها باعث شد که رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران استعفا بدهد.

این در حالی است که چند ماه پیش هم رامین کرمی رئیس سازمان نظام مهندسی تهران  استعفا داده بود که بعد از مدتی اعلام شد که به دلیل بیماری بوده است. 

اما شنیده ها حاکی از آن است که فشارهای اعضای هئیت مدیره برای امضای برخی از اقدامات باعث شده که این بار  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استعفا دهد.

مدت ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران یک ساله است و در این مدت تاکنون رامین کرمی بیش از دوبار استعفا داده است.

پیش از این رامین کرمی به دلیل تحت فشار قرار گرفتن برای استخدام ۳۳۰ نامه ای برای استعفا ارائه کرده بود.

و در آن نامه استعفا اعلام شده بود که  تصمیماتی مبنی بر عقد قرارداد همکاری با حدود 330 نفر از مجموع 528 نفر پرسنل خدوم سازمان به اینجانب ابلاغ شده است. این امر نه تنها موجب چابکی اداری سازمان نمی‌شود، بلکه روند معیوب گذشته را به شکلی دیگر بازسازی کره و موجبات تضعیف روابط سازمانی، دلسردی و سردرگمی نیروی انسانی و نهادینه کردن استخدام های جهت‌دار می‌شود.

براساس این گزارش این بار هم در جدیدترین اظهار نظر رامین کرمی بیماری و استراحت مطلق مطرح شده که به نظر می رسد این بیماری بهانه ای برای ایجاد حاشیه های جدید در حیات خلوت سازمان نظام مهندسی کشور باشد.

در طول یک سال کاهش مدت زمان صدور پروانه های ساختمانی بین شهرداری تهران از مهم ترین اقدامات بوده که البته چندان دوام نیاورد.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
به نظر شما کدام یک از حیطه های شغلی زیر در بین مهندسین عمران محبوبیت بیشتری دارد؟