۱۴۰۳/۰۴/۳۰

ثبت نام ۱۰ هزار متقاضی مسکن طرح جوانی جمعیت در خراسان جنوبی

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۱۲۴ متقاضی مسکن طرح جوانی جمعیت در سامانه ثبت نام کرده‌اند.
ثبت نام ۱۰ هزار متقاضی مسکن طرح جوانی جمعیت در خراسان جنوبی

به گزارش اخبار ساخته ها؛ میرمحمد مودی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به طرح جوانی جمعیت در استان بیان کرد: تاکنون ۱۰ هزار و۱۲۴ نفر در سامانه ثبت نام کرده‌اند که برای چهار هزار و ۴۹۶ نفر پرونده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه در همین راستا برای دو هزار و ۱۶۶ متقاضی در سطح استان زمین تامین شده است، ادامه داد: همچنین تاکنون مراحل قرعه کشی و واگذاری هزار و ۵۲۶ قطعه زمین طی مراسم‌های مختلف به متقاضیان واجد شرایط انجام شده است.

مودی اظهار کرد: تامین زمین برای سایر مشمولان این طرح در استان خراسان جنوبی در حال پیگیری است تا در مراحل بعدی واگذاری به آنان انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای اجرای طرح پویش پیامبر رحمت (ص) از اول تا هفدهم ربیع‌الاول در سراسر کشور برگزار می‌شود، ۳۸۰ قطعه زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در شش شهرستان استان خراسان جنوبی اهدا و واگذار می‌شود.

وی بیان کرد: ۳۸۰ قطعه زمین در شهرستان‌های بشرویه، نهبندان، سربیشه، درمیان، قاین و خوسف به صورت رایگان تحویل متقاضیان می‌شود و صرفاً هزینه آماده سازی آنها پس از دو سال تنفس و طی اقساط هشت ساله دریافت می‌شود.

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید