۱۴۰۳/۰۳/۰۲

تحویل واحدهای پروژه نهضت ملی مسکن در زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: تا اواخر تیرماه ۷۰۰ واحد مسکونی از پروژه های مختلف نهضت ملی در شهر زنجان آماده تحویل به متقاضیان است.
تحویل واحدهای پروژه نهضت ملی مسکن در زنجان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ اصغر اسماعیلی مدیرکل راه و شهرسازی زنجان با بیان اینکه انتهای سال گذشته ۱۹۲ واحد مسکونی از پروژه برکت در شهر زنجان و اردیبهشت ماه امسال هم ۶۴ واحد از پروژه M۶ تحویل متقاضیان داده شد،گفت: امسال به تناسب پیشرفت فیزیکی، پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت پلکانی تحویل متقاضیان می شود و با توجه به متفاوت بودن شروع پروژه ها تحویل واحدهای مسکونی هم متفاوت است.

وی اظهار داشت: برنامه زمان بندی، برای اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن داریم و تا اواخر تیرماه سالجاری ۷۰۰ واحد مسکونی از پروژه های مختلف نهضت ملی مسکن در شهر زنجان آماده تحویل به متقاضیان است و طبق برنامه زمان بندی از مهرماه سالجاری در یک بازه سه یا چهار ماهه در اشل های هزار واحدی پروژه های نهضت ملی مسکن تحویل متقاضیان داده می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: تحویل چهار هزار واحد مسکونی به متقاضیان برنامه سالجاری است و تمام تلاش خود را برای تحقق این امر مهم را به کار گرفته ایم و پروژه هایی که اجرای آنها زود شروع شده در سال ۱۴۰۳ حدود ۹۰ درصد تحویل متقاضیان داده می شود و به تناسب آورده متقاضیان پروژه های نهضت ملی مسکن هم جلو می رود.

اسماعیلی تاکید کرد: برای اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در برخی از شهرستانهای استان زنجان زمین دولتی نداریم و در این راستا از طریق تهاتر، توافق و خرید زمین وارد مذاکره با شرکت‌های تعاونی، شخصی و شهرداری که زمین در اختیار دارند، شدیم.

وی افزود: با توجه به محدودیت های فصل کاری که در استانهای سردسیر حاکم است تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان بر این است که در نیمه اول سالجاری بهترین بهره وری و پیشرفت فیزیکی در پروره ها را داشته باشد و قسمت اعظمی از پروژه ها را به متقاضیان تحویل بدهیم..

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان تاکید کرد: تمام پروژه های نهضت ملی مسکن در استان زنجان فعال است و خوشبختانه با همکاری خوب متقاضیان و شبکه بانکی تمام پروژه ها با قوت در حال اجرا است.

اسماعیلی گفت: تسهیلات بانکی با توجه به تناسب پیشرفت فیزیکی پروژه ها تزریق می شود و خوشبختانه شبکه بانکی همکاری خوبی در اجرای پروژه های ملی مسکن دارد.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازار

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید