۱۴۰۳/۰۲/۳۰

بهره برداری از 190 واحد مسکن روستایی در گرگان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت : در راستای اجرای طرح ساخت مسکن حمایتی و برای جوانان ساخت 150 واحد در روستای کفشگیری گرگان آغاز شد.
بهره برداری از 190 واحد مسکن روستایی در گرگان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این مراسم گفت؛ پروژه  ۱۵۰ واحدی مسکن جوانان و حمایتی روستای کفشگیری در زمینی به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع بصورت ۲ طبقه روی پیلوت با میانگین مساحت هر واحد ۸۰ متر مربع کارسازی و برنامه ریزی شده که امروز عملیات اجرایی احداث فاز اول این پروژه به تعداد ۲۰ واحد در قالب ۱۰ واحد مسکن جوانان و ۱۰ واحد مسکن حمایتی آغاز شد.

سید محمد حسینی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم از آغاز ساخت ۱۲۴ واحد مسکونی روستایی در گرگان با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان خبر داد.

رضایی تامین زمین و مسکن و رفع دغدغه مسکن جوانان و اقشار کم درآمد، مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها و کنترل قیمت زمین و مسکن در روستاها را از جمله اهداف اجرای طرح مسکن جوانان و مسکن حمایتی دانست

مدیرکل بنیاد مسکن استان در این مراسم گفت: احداث بیش از ۱۰۰۰ واحد مسکونی در ۱۰۰ روستای استان گلستان در قالب طرح مسکن جوانان در دستور کار بنیاد مسکن استان است و این طرح در روستاهای حاجی قوشان، تقی آباد، کروکلی و چاپاقلی در آستانه بهره برداری است.

انتهای پیام/

منبع خبر: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید