۱۴۰۲/۰۹/۱۱

برگزاری جشنواره جهانی معماری۲A در دبی

جشنواره جهانی معماری ۲A رویدادی جهانی است که امسال از ۱۸ تا ۱۹ نوامبردر دبی برگزار می شود.
برگزاری جشنواره جهانی معماری۲A در دبی

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ این جایزه جهانی جوایز معماری قاره ای ۲A و جوایز فیلم معماری بخش بسیار مهمی از جشنواره هرسال هستند. هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی کار شرکت ها و افرادی است که دستاوردهای چشمگیری در این زمینه داشته اند. همچنین بستری برای استقبال از ایده های جدید فراهم می کند. مهمتر از همه، این جشنواره محل تلاقی بزرگترین افکار در دنیای معماری است.

این جشنواره جهانی یکی از مهم ترین جشنواره های معماری و محل ملاقات رهبران این صنعت است. این رویداد مکانی برای تبادل ایده ها و بحث در مورد فن آوری ها و روش های جدید است وحرفه ای ترین کارها را به نمایش می گذارد.

اولین فروم Interaction در سال ۲۰۱۸ در بارسلونا برگزار شد و امسال در دبی برگزار می شود. معمارانی که از فرهنگ‌های مختلف می‌آیند، از طریق یک پلتفرم اجتماعی و مبتنی بر سخنرانی برای بحث در مورد شیوه‌های معماری در آسیا – اقیانوسیه، اروپا، آفریقا، آمریکای جنوبی و مرکزی و آمریکای شمالی باهم گفتگو و تبادل نظر می کنند. تلاقی ایده های بین فرهنگی منجر به تکامل قابل توجهی در روش ها و تکنیک هایی می شود که توسط متخصصان دنبال می شود. اینها همان ایده هایی هستند که شکل زمین را تغییر داده اند و سبب شدند که معماران نام خود را در تاریخ ثبت کنند.

بستری مبتنی بر بحث برای تکامل معماری

در جشنواره جهانی معماری ۲A بحث‌ها بر اساس معماری، فرهنگ، تکامل اجتماعی، آموزش، اخلاق اجتماعی، اخلاق محیطی، یادگیری مشاهده‌ای و زمینه‌های نوآورانه است. افراد دیدگاه‌ها و تکنیک‌هایی را که اتخاذ کرده‌اند در هفت دقیقه ارائه می‌کنند. معماران از قاره‌های مختلف تجربیات، آموخته‌ها، چالش‌هایی که با آن روبرو بوده‌اند و دیدگاه‌های خود را به اشتراک می گذارند. این جشنواره فرصتی منحصر به فرد برای متخصصان با تجربه و همچنین جوان ترهاست تا جنبه های مختلف تجارت را درک کنند.

در اجلاس امسال  که ۱۸تا ۱۹ نوامبر در دبی برگزار می شود ۲۴ نفر از اساتید و معماران برجسته دنیا در این اجلاس سخنرانی می کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر:صما

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها