۱۴۰۳/۰۳/۰۵

بررسی بیش از ۱۴ هزار تقاضای واگذاری زمین در طرح جوانی جمعیت

جعفری گفت: ظرفیت‌سازی برای واگذاری زمین به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در دستور کار است.
بررسی بیش از ۱۴ هزار تقاضای واگذاری زمین در طرح جوانی جمعیت

به گزارش اخبار ساخته ها؛ مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید از بررسی ۱۴ هزار و ۵۰۰ تقاضای واگذاری زمین در شهر‌های جدید در قالب طرح جوانی جمعیت، خبر داد.
جعفری اجرای این طرح را یکی از اهداف مهم شهر‌های جدید در کنار تکمیل واحد‌های باقیمانده مسکن مهر، اجرای طرح نهضت ملی مسکن، تامین خدمات روبنایی و زیربنا‌هایی در شهر‌های جدید و ایجاد شهر‌های جدید و شهرک‌های مسکونی، عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید با اشاره به اینکه بسیاری از متقاضیان جوانی جمعیت، ساکن کلانشهر‌های اصلی هستند گفت: ظرفیت‌های موجود در شهر‌های جدید در مناطقی که زمین وجود دارد در اختیار اجرای این طرح قرار می‌گیرد.
جعفری افزود: ظرفیت‌سازی برای واگذاری زمین به این ۱۴ هزار و ۵۰۰ متقاضی در دستور کار است و شرکت عمران شهر‌های جدید در تلاش است تا در سال جاری ظرفیت‌های جدیدی را برای تامین زمین در اجرای طرح جوانی جمعیت فراهم کند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید با اشاره به اینکه در بخشی از شهر‌های جدید به دلیل تقاضای بالا محدودیت زمین وجود دارد، گفت: در هماهنگی با قرارگاه نهضت ملی مسکن قرار است تا در مناطقی که به عنوان ظرفیت جوانی جمعیت پیش‌بینی شده است واگذاری زمین انجام شود.
جعفری افزود: پرند، صدرا، گلبهار، بهارستان، فولادشهر و سهند شهر‌های جدیدی هستند که اراضی محدود دارند، اما تقاضا برای واگذاری زمین زیاد است.

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید