۱۴۰۳/۰۵/۰۲

با ۵۰۰ میلیون تومان در کجای تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

با 500 میلیون تومان می‌توان در محله پیروزی آپارتمانی با عمر بنای 9 سال و یا در محله سبلان، واحدی 62 متری و 8 سال ساخت را رهن کامل اجاره کرد.
با ۵۰۰ میلیون تومان در کجای تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

به گزارش اخبار ساخته ها؛ بررسی بازار رهن و اجاره در تهران نشان می‌دهد هم‌اکنون تعداد فایل‌های اجاره در حال افزایش است و به نظر می‌رسد رفته رفته با نزدیک شدن به فصل جابه‌جایی‌ها، موجران به بازار وارد شده‌اند.

بنا به مشاهدات ما، با بودجه‌ای معادل 500 میلیون تومان در پایتخت می‌توان واحدی با متراژ حدودی بین 30 تا 90 مترمربع با سن بنای نوساز تا 30 سال ساخت را به صورت رهن کامل اجاره کرد.

برخی از واحدها دارای امکاناتی همچون پارکینگ و آسانسور و انباری نیز هستند و برخی دیگر یک یا دو مورد از این ویژگی‌ها را دارند و اغلب یک الی دو اتاق خواب را دارا هستند.

با 500 میلیون تومان می‌توان در محله پیروزی واحدی 9 سال ساخت و دارای پارکینگ و یا در محله سبلان، واحدی 62 متری و 8 سال ساخت و دارای آسانسور و پارکینگ را به صورت رهن کامل اجاره کرد.

در محله سلسبیل، برای رهن کامل واحدی 86 متری و 17 سال ساخت، به همراه پارکینگ و انباری و در محله استادمعین، برای آپارتمانی 56 متری و 13 سال ساخت، 500 میلیون تومان تعیین شده است.

 آپارتمانی 90 متری و 4 سال ساخت در محله جوانمرد قصاب واپارتمانی 50 متری و 4 سال ساخت در طوس، 500 میلیون تومان رهن کامل قیمت‌گذاری شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: تجارت نیوز

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید