۱۴۰۲/۰۹/۱۱

با حقوق کارمندی خانه چند متری می‌توان اجاره کرد؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در جمهوری خواهیم‌ پرداخت.
با حقوق کارمندی خانه چند متری می‌توان اجاره کرد؟

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محله جمهوری این محله در منطقه ۱۱ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان آزادی، از شرق با خیابان زارع، خیابان گلشن و خیابان دیلمان، از جنوب با خیابان آذربایجان، خیابان انصافی مقدم و خیابان اسکندری جنوبی و از غرب با خیابان توحید و خیابان نواب محدود شده است و با محله‌های ‌اگر قصد اجاره یک خانه در جمهوری را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در  جمهوری را دارید، یک واحد ۸۸ متری که پارکینگ،انباری،آسانسور دارد و ۳۰ سال از ساخت آن گذشته است را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون قیمت گذاری شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در جمهوری  هستید می‌توانید یک خانه ۶۲ متری که یک اتاق خواب و انباری،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰ میلیون تومانی در جمهوری کرایه کنید.

همچنین باز یک واحد دیگری که ۵۲ متری است و یک خوابه و انباری،آسانسور دارد و ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را با رهن کامل ۴۸۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. 

همچنین یک واحد دیگری در جمهوری با متراژ ۴۰ متر در حالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۱۵۰ میلیونی و اجاره ۸ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در جمهوری به دنبال خانه هستید باز یک واحد با متراژ ۹۴ متر که دو اتاق خواب و انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۳۵۰ میلیون و اجاره ۱۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در جمهوری کرایه کنید.

اگر به دنبال خانه با رهن کامل هستید، باز یک واحد در  دهکده المپیک با متراژ ۱۰۸ متر و ۱۲ ساله و دو اتاق خواب،انباری،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۱ میلیارد تومان در  جمهوری برای اجاره قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در جمهوری  به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه در جمهوری

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در  جمهوری برای اجاره گذاشته شده،  نرخ های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها