۱۴۰۳/۰۵/۰۱

ارزان‌ترین خانه‌های مرکز تهران+ جدول

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه نقلی در مناطق مختلف تهران خواهیم‌ پرداخت.
ارزان‌ترین خانه‌های مرکز تهران+ جدول

به گزارش اخبار ساخته ها؛ اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در مناطق مختلف تهران را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در سلسبیل را دارید، یک واحد ۴۰ متری ۱۲ساله را با رهن کامل ۳۴۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در جیحون  هستید می‌توانید یک خانه نقلی ۵۵ متری  که انباری،آسانسور،انباری دارد را با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ۵ میلیونو ۹۰۰ هزار تومانی در جیحون کرایه کنید.

اگر واحدی در آذربایجان مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۴۵ متری است و یک خوابه و انباری دارد را با رهن ۱۵۰ میلیون و اجاره ۳ میلیون تومانی در آذربایجان برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در جمهوری با متراژ ۶۲ متر در حالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته شده است را با کامل ۵۰۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در هفت چنار به دنبال خانه نقلی  هستید باز یک واحد با متراژ ۵۵ متر که انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۵۰ میلیون و اجاره ۲ میلیون تومانی در هفت چنار کرایه کنید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه نقلی در مناطق مختلف تهران  به دست خواهید آورد.

اجاره واحد مسکونی در مرکز تهران

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مناطق مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده، نرخ های  ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید