۱۴۰۳/۰۳/۰۵

اجاره خانه نوساز در نقاط مختلف شمال تهران+ جدول

قیمت اجاره خانه ها در بازار همچنان از توان بسیاری از موجران بالاتر است و اگرچه هر چه به سمت شمال شهر تهران بروند، باید هزینه بالاتری را بپردازند.
اجاره خانه نوساز در نقاط مختلف شمال تهران+ جدول

به گزارش اخبار ساخته ها؛ بازار مسکن برای خرید و اجاره همچنان با اعداد و ارقام نجومی مواجه است. اجاره کردن خانه در بسیاری از نقاط تهران به راحتی امکان پذیر نیست و البته قشر خاصی توانایی پرداخت مبلغ پیش پرداخت و اجاره بها را دارند؛ به همین دلیل است که اجاره کردن خانه در شمال شهر تهران، مخاطبان خاص خود را دارد.

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از جنوب تا پل صدر و از شرق تا خیابان شریعتی وسعت پیدا می‌کند. این بخش اعیان نشین شهر، در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است. بر این اساس، اگر قصد اجاره یک واحد نوساز در الهیه را دارید، یک واحد ۱۷۰ متری ۳ اتاق خواب و پارکینگ،آسانسور،انباری دارد را با رهن کامل ۳ میلیارد تومان برای اجاره آگهی شده است.

اگر در همین محل مد نظر دارید یک واحد آپارتمانی که ۱۵۵ متر دارد و دارای تمام امکانات و ۳ اتاق خواب است را اجاره کرده و البته به دنبال خانه ای نوساز هم می گردید، می توانید یک واحد مسکونی با این مشخصات را با ودیعه ۱ میلیاردو ۱۲۰ میلیون تومان در الهیه اجاره کنید.

فرمانیه که در منطقه یک شهرداری تهران و در قسمت شمالی این شهر واقع شده، یکی دیگر از محله های لوکس و مدرن و البته گران شهر تهران است، اگر قصد اجاره خانه نوساز در این محل را دارید، یک واحد ۱۲۰ متری که دارای تمام امکانات است و ۲ اتاق خواب دارد را با رهن ۳۰۰ میلیون و اجاره ماهانه ۶۶ میلیون تومانی در دسترس دارید که در فرمانیه قیمت گذاری شده است.

یک خانه سه خوابه ۲۳۰ متری که انباری، آسانسور و پارکینگ داشته و نوساز است، در این محله از سوی مالک، با ودیعه ۵ میلیارد تومانی قیمت گذاری شده است.

اگر قصد اجاره ملک در قیطریه را دارید، یک واحد دیگری که ۱۲۰ متری، دو خوابه با پارکینگ، انباری و آسانسور را می توان با رهن ۵۰۰ میلیون و اجاره ۵۵ میلیون تومانی دریافت کرد.

همچنین یک واحد دیگری در نیاوران با متراژ ۳۳۰ متر در حالی که نوساز است و ۴ اتاق خواب دارد، با مبلغ رهن کامل ۸ میلیارد تومانی برای اجاره، آگهی شده است.

محله تجریش با قدمت چند صد ساله‌ و آب‌ و هوای دلپذیری که برگرفته از کوه‌های البرز است، یکی از مناطق پرطرفدار برای افراد متمول به شمار می آید. منطقه تجریش در تقسیمات شهرداری تهران در منطقه یک قرار می‌گیرد. از شرق به خیابان تجریش، از شمال به منطقه دربند، از غرب به منطقه زعفرانیه و محمودیه و از جنوب به بزرگراه صدر و مدرس منتهی می‌شود.

اگر در تجریش به دنبال خانه نوساز هستید، یک واحد با متراژ ۹۶متری که انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی در تجریش می توان کرایه کرد.

البته باید توجه داشت که با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره نوساز در مناطق مختلف تهران را به دست خواهید آورد.

قیمت رهن و اجاره

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مناطق مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده،  نرخ ها ی ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید