۱۴۰۲/۰۹/۱۹

شرکت الکتروسامانه الوند (السا)

این شرکت امیدوار است با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها بتواند در کاهش مصرف انرژی گام بزرگی بردارد.
شرکت الکتروسامانه الوند (السا)

به گزارش اخبار ساخته ها؛ شرکت الکتروسامانه الوند (السا) با هدف بالا بردن سطح دانش ساخت سامانه های الکترومکانیکی و همچنین عدم وابستگی صنایع داخل به کشورهای خارج و ایجاد اشتغال، ﺑﺎ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ داﻧﺶ فنی و ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﺘﺨﺼﺼﯿﻦ بومی، در زﻣﯿﻨﻪ تولید انواع الکتروموتورهای مورد نیاز در صنایع کشور و به طور خاص سیستم های تهویه مطبوع و نیز تولید انواع فن های سانتریفیوژ (فوروارد، بکوارد) و فن جریان محوری در شهر صنعتی گلپایگان تاسیس گردیده است.

این شرکت فعالیت خود را با تولید الکتروموتورهای AC  از توان 25 تا 450 وات  براساس تعداد دور و ابعاد مورد درخواست مشتری به صورت تک شفت و دو شفت (جهت استفاده در انواع فن کویل ها و دیگر صنایع) و همچنین تولید فن های یوتیلیتی جهت استفاده در کلیه دستگاه های تامین کننده هوای مثبت و منفی از قبیل اگزاست فن ها و هواساز های صنعتی و … آغاز نموده است.

محصولات شرکت الکترو سامانه الوند با برند ” السا  با رعایت استانداردهای جهانی قابل رقابت با نمونه های مشابه داخلی و خارجی به بازار مصرف عرضه می شوند. این شرکت امیدوار است با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها بتواند در کاهش مصرف انرژی گام بزرگی بردارد.

آدرس: تهران- میدان هفت تیر – خیابان کریم خان زند- خیابان حسینی – کوچه ۴ شرقی پلاک ۱۶

تلفن:  ۸۸۸۲۱۵۲۴ ,۸۸۸۴۳۶۲ ,۸۸۸۲۳۴۷۶-۰۲۱

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید