۱۴۰۲/۱۲/۰۷

با اجاره ۳ میلیون تومانی خانه نوساز کرایه کنید!

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه و نوساز در مناطق مختلف تهران خواهیم‌ پرداخت.
با اجاره ۳ میلیون تومانی خانه نوساز کرایه کنید!

به گزارش اخبار ساخته ها؛ اگر قصد اجاره یک خانه و نوساز در مناطف مختلف تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در دیلمان را دارید، یک واحد ۷۵ متری و نوساز را با رهن ۵۵۰ میلیون تومان و اجاره ۳ میلیون تومانی در دیلمان برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد نوساز دیگری در مرزداران هستید می‌توانید یک خانه ۹۱ متری  که انباری،آسانسور،پارکینگ  دارد را با رهن ۱میلیاردو ۳۰۰ میلیون و اجاره ۳ میلیون تومانی در مرزداران کرایه کنید.

اگر واحدی در سلیمانی خانه ۴۳ متری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری است که و یک خوابه و آسانسور دارد را با رهن ۲۰۰ میلیون و اجاره ۳ میلیون تومانی در سلیمانی برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در تهرانپارس شرقی با متراژ ۸۵ متر در حالی که نوساز است را با رهن ۸۰۰ میلیون تومان و اجاره ۳ میلیون تومانی  برای اجاره آگهی شده است.

اگر در کوهک به دنبال خانه ۱۸۶ متری هستید باز یک واحد که سه اتاق خواب دارد را با با ودیعه ۱ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان و اجاره ۳ میلیون تومانی می‌توانید کرایه کنید.

اگر قصد اجاره یک خانه نوساز را دارید، یک واحد ۱۴۵ متری که دو اتاق خواب و آسانسور،انباری،پارکینگ دارد با رهن ۸۰۰ میلیون تومانی و اجاره ۳ میلونی در  سرو آزاد قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه و نوساز در مناطق مختلف تهران به دست خواهید آورد.

قیمت اجاره خانه

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مناطف مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده،  نرخ های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید