۱۴۰۳/۰۳/۲۸

بانک صادرات ایران پشتیبان تولید و اشتغال خواهد ماند

مدیرعامل بانک صادرات ایران در پیامی به مناسبت آغاز سال 1403، بر تداوم خدمت رسانی و پشتیبانی بانک صادرات ایران از اقتصاد و مردم کشور تاکید کرد.
بانک صادرات ایران پشتیبان تولید و اشتغال خواهد ماند

به گزارش اخبار ساخته ها؛ در پیام نوروزی محسن سیفی به مناسبت سال 1403 که مزین به نام «سال جهش تولید با مشارکت مردم» شده، آمده است:
«یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن ‌الحال»  
عطر نوروز و بهارانه سال 1403 نیز به یمن همزمانی با ماه مبارک رمضان، حال و هوای مؤمنانه‌تری دارد و به برکت این نعمت، روح و جان مردم شریف و همیشه سربلند ایران از عشق به الطاف الهی، انوار نورانی قرآن‌کریم و سایه ائمه‌اطهار سلام‌الله علیهم اجمعین و خوان گسترده نعمات خدادادی این سرزمین مملو است و هر نفسی که بر این نعمت فرو می‌رود ممد حیات است و مفرح جان.
به این بهانه فرارسیدن همزمان ایام نوروز باستانی و تقارن با ماه مبارک رمضان را به تمامی مردم ایران، کارکنان و پیشکسوتان بانک صادرات ایران، مشتریان و ذی‌نفعان تبریک عرض می‌کنم و برای همگان در سال جدید بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.
بانک صادرات ایران در گذر از هفتاد و دومین سال فعالیت و خدمت خود به مردم ایران، درختی تنومند و پربار است و با اتکا به تجربه و تلاش کارکنان ساعی و کارآزموده خود، کمر همت برای پشتیبانی از فعالیت‌های اقتصادی و تولید و اشتغال در سال جدید بسته است.
کارنامه بانک صادرات ایران در تامین مالی صنایع و زیرساخت‌های صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی، کارنامه درخشانی از همت، غیرت، همدلی و همگامی با مردم و فعالان اقتصادی است و این مأموریت همواره با تکریم مشتریان و مخاطبان بانک توأم بوده است.
بانک صادرات ایران در سال پیش رو با عملیاتی کردن مراحل بعدی افزایش سرمایه و افزایش سهم از بازار، به دنبال کسب جایگاه بهتر در دایره خدمت و بالندگی است تا به مدد حمایت و همکاری و تعامل دوجانبه با صنایع و صاحبان کسب و کار، افقی نو در کمک به پیشرفت و آبادانی کشور ترسیم کند.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید