۱۴۰۳/۰۳/۰۵

آشنایی با شرکت پیاکو

پیاکو در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه محصولات در صنعت تاسیسات و ساختمان و با هدف ارائه راهکارهای نوین، خلاقانه، موثر و سبز به مشتریان راه اندازی شده است.
آشنایی با شرکت پیاکو

به گزارش اخبار ساخته ها؛ پیاکو در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه محصولات پرکاربرد و مدرن در صنعت تاسیسات و ساختمان و با هدف ارائه راهکارهای نوین، خلاقانه، موثر و سبز به مشتریان راه اندازی شده است.

 
 
در اولین سال فعالیت، این شرکت با ارائه محصولات شرکت های RBM و EUROTIS ایتالیا و ADEY انگلستان فعالیت خود در زمینه گرمایش و راهکارهای نوین آن آغاز نمود.

در سال ۱۳۹۷ با هدف گسترش سبد محصولات خود در زمینه های سرمایش و خودرو، محصولات ERRECOM ایتالیا را به مشتریان خود ارائه نموده است.

همچنین پیاکو در سال ۱۳۹۷ اقدام به طراحی، ثبت و تولید فیلتر مغناطیسی مدار گرمایش با نام MAGY نمود.

در ابتدای سال ۹۸، این مجموعه با همکاری یکی از بزرگترین سازندگان محلول های افزودنی به سیستم های گرمایشی، اقدام به تولید محلول های کاربردی به عنوان افزودنی های سیستم های گرمایشی  نموده است.

در ادامه توسعه پیاکو، درسال ۹۸ فیلترهای مغناطیسی موتورخانه  (از سایز ۱ اینچ تا 12 اینچ) به سبد محصولات پیاکو اضافه گردید.

در سال ۹۹، دو محصول جدید با نام های فیلتر ضد رسوب آهکی (پلیدو) و فیلتر مغناطیسی مگ پرو به سبد محصولات این شرکت اضافه گردیده است که هر دوی این محصولات، به عنوان انقلابی در صنعت تاسیسات ایران تلقی می شوند و با استقبال گسترده از سمت همکاران روبرو شده است.

یکی دیگر از محصولات ارائه شده در این سال کیت شستشوی مدار گرمایش با نام تجاری دوال واش  بود که به همراه چکش ویبره ای رادیاتور (VIbra Max) به عنوان ابزار کار تکنسین ها برای ارائه خدمت به مشتری بود.

در سال 1400 دو محصول دیگر به سبد محصولات پیاکو اضافه گردید. محصول اول فیلتر مغناطیسی مگنوس با سایز 1 اینچ بود که مناسب برای موتورخانه های کوچک، پکیج های زمین و پکی های توان بالا می باشد. محصول دیگر ارائه شده در سال 1400 نسل دوم فیلتر مغناطیسی مگی با نام مگی 2 می باشد که نسخه بهبود یافته  از مگی در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید