۱۴۰۳/۰۴/۳۰

نظام وصول مطالبات از ابر بدهکاران بانکی" توسعه می‌یابد

مدیرعامل بانک مسکن با بیان این‌که " نظام وصول مطالبات از ابر بدهکاران بانکی" توسعه می یابد از آمادگی برای ارائه خدمات مالی به نیروهای انتظامی خبر داد.
نظام وصول مطالبات از ابر بدهکاران بانکی" توسعه می‌یابد

به گزارش اخبار ساخته ها؛ در جلسه مشترک فرمانده ناجا و مدیر عامل بانک مسکن با موضوع تقویت همکاری های دو جانبه، ضرورت بهره مندی از ظرفیت متقابل جهت ایجاد زمینه های توسعه پایدار نظام مالی و اعتباری و حفظ اموال و سرمایه در کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در این نشست با قدردانی و تاکید بر نقش ارزنده و خدمات ارزشمند وزارت راه و شهرسازی در اجرا نهضت ملی مسکن و حمایت از ساخت مسکن ارزان قیمت اظهار کرد: نقش آفرینی مهم فراجا در حفظ امنیت و آرامش در کشور، از ملزومات تحقق اهداف سازنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در توسعه اقتصادی و مبارزه جدی با مفسدین اقتصادی بوده و انشالله با تعامل بیش از پیش بانک مسکن با فراجا، شاهد ارتقای تمهیدات جاری برای حفاظت از اموال مردم باشیم.

وی به مزیت‌های همکاری با فراجا اشاره و بر اهمیت تقویت روابط دوسویه و تبادل اطلاعات در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: همکاری میان بانک مسکن و فراجا بهره‌وری و افزایش امنیت در بخش مالی و بانکی را ارتقا خواهد داد و باید با تلاش های مستمر افزایش همکاری‌ها در آینده محقق شود.

مدیر عامل بانک مسکن همچنین از آمادگی این بانک برای ارائه خدمات مالی به نیروهای انتظامی خبر داد و افزود: بانک مسکن با ارائه خدمات متنوع و مناسب به نیروهای انتظامی، از تلاش ها و زحمات مهم این نیروها در حفظ امنیت کشور قدردانی خواهد کرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید