۱۴۰۲/۰۹/۱۱

شركت آلمینیوم پارس

شركت آلوم پارس (سهامي خاص) در تاريخ 1353/4/18 تحت شماره 19170 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است.
شركت آلمینیوم پارس

به گزارش اخبار ساخته ها؛ شركت آلومينيوم پارس به عنوان بزرگترين توليد كننده كويل، ورق و فويل آلومينيوم دركشور با استفاده از تجربه موفق 43 سال حضور در صنعت آلومينيوم كشور و با هدف مشتري مداري توانسته خود را به عنوان عاملي نقش آفرين در بازار داخلي و يك رقيب مهم در بازارهاي خارجي مطرح كند . اين شركت با تفكر بهبود مستمر و استفاده از نيروهاي متخصص و مجرب داخلي و همراهي مشاوران خارجي توانسته است آخرين تكنولوژي روز و ماشين آلات مدرن و پيشرفته جهاني را به خدمت گرفته و محصولاتي قابل رقابت در بازارهاي داخلي و بين المللي ارائه دهد كه اين مهم جز با بهره گيري از حداكثر توان داخلي و استفاده كارآمد از امكانات موجود حاصل نشده است .
شركت آلوم پارس (سهامي خاص) در تاريخ 1353/4/18 تحت شماره 19170 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 20/7/1353 صاحبان سهام، نام شركت به آلومينيوم پارس (سهامي خاص ) تغيير و به موجب صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ1374/11/18 صاحبان سهام، نوع شركت از (سهامي خاص) به (سهامي عام) تغيير يافته و مراتب در روزنامه رسمي در شماره 27714/32 مورخ 1374/12/21 به ثبت رسيده و متعاقبا شركت در تاريخ1374/12/27 در بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شده است . 

ما مفتخريم كه سرمايه گذاري هاي ساليان اخير در جهت رضايت مشتري و ارائه محصولي با كيفيت مطلوب و قيمتي مناسب در نهايت به ثمر نشسته است و امروز اين شركت با توان توليد بيش از 24000 تن نه تنها توانسته است خود را به عنوان يكي از شركتهاي توليدي برتر و صادر كننده نمونه در كشور معرفي كند بلكه عنوان مدرن ترين و مجهزترين كارخانه توليد آلومينيوم در خاورميانه را نيز با خود به همراه دارد. كيفيت در محصول را حق مسلم مشتري خود دانسته و اين شعار را نه فقط سرمشق تمامي پرسنل و فعاليت هاي خود قرار داده ، بلكه آنرا به فرزندانمان مي آموزيم كه هم اكنون آينده اي مطمئن را براي خود فراهم آوريم. . ....

آدرس: تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از پل میرداماد، بن بست آناهیتا، برج امین، پلاک 2، طبقه 6

تلفن: 02185653696

ایمیل: info@alumparsco.com

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها